Kadry i płace oraz automizacja pracy

Program wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracownika i firmy. Umożliwia prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. Pozwala na planowanie, ewidencję czasu pracy i płac. Wspomaga rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Handel. Program wspomaga sprzedaż i gospodarkę magazynową (pełna ewidencja stanów magazynowych). Umożliwia wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Obsługuje firmy wielooddziałowe. Pozwala prowadzić określoną politykę sprzedaży. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych.

Analizy finansowe. Program wspomaga i przyspiesza pracę działów finansowo-ekonomicznych w firmie. Umożliwia szybkie przygotowanie dowolnych analiz danych zaewidencjonowanych w programie Symfonia Finanse i Księgowość. Wykorzystuje wzbogacony o dodatkowe funkcje arkusz kalkulacyjny Excel.

Automatyzacja pracy. System Symfonia jest rozwiązaniem oferującym bardzo bogaty zasób funkcji, automatyzujących prace ewidencyjne, prowadzone w przedsiębiorstwach przez służby finansowo-księgowe. Dodatkowym atutem systemu jest fakt, iż został on napisany przez polskie przedsiębiorstwo, dzięki czemu jest dostosowany nie tylko do przepisów obowiązujących w naszym kraju, ale także do przyzwyczajeń polskich księgowych.

Symfonia jest niewątpliwie dobrym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, które za cel wdrożenia stawiają sobie przyspieszenie i poprawienie jakości pracy służb księgowych. Korzyści z implementacji pakietu Symfonia to:

– automatyzacja prac,

– ograniczenia redundancji (nadmiarowości) przy wprowadzaniu danych – dane są wprowadzane do systemu tylko raz,

– częściowej integracji danych – dane raz wprowadzone do systemu mogą być przesyłane do innych składników aplikacji.

Leave a Reply