.st0{fill:#FFFFFF;}

Axie Infinity token wzrasta o 115% po zrzucie z powietrza 

Axie Infinity (AXS) token blockchain wzrósł o 115% w ciągu ostatnich czterech dni i osiągnął rekordowy poziom $155 w dniu 4 października. Według CoinGecko kapitalizacja projektu przekroczyła 9 miliardów dolarów.

Wykres AXS/USDT giełdy Binance. Dane: TradingView.

W dniu 30 września kurs AXS wynosił 72 USD i zaczął rosnąć po tym, jak projekt rozdał tokeny o wartości ponad 60 mln USD.

Axie Infinity uruchomiło również możliwość sterowania - użytkownicy wysłali już 12,4 miliona AXS (około 1,86 miliarda dolarów w momencie pisania tego tekstu).

Wcześniej w podcaście Scoop, deweloperzy Axie Infinity ogłosili uruchomienie własnej zdecentralizowanej giełdy (DEX). Rozwiązanie to ułatwi handel w ekosystemie projektu.

Ludzie chcą kupować i używać tokenów w tym samym miejscu, bez konieczności ciągłego korzystania z mostu - powiedział współzałożyciel Axie Infinity, Jeff Zirlin, w rozmowie z The Block.

DEX będzie bazował na powiązanym z Ethereum sidechainie Ronin, stworzonym specjalnie na potrzeby gry blockchain.

Wacław Stankiewicz


Cześć, jestem Wacław Stankiewicz. Inwestorem kryptowalutowym zostałem w 2015 roku. Od tego czasu aktywnie buduję i zarządzam portfelem kryptowalut. Wcześniej pracowałem na klasycznych rynkach akcji. Na moim blogu chętnie podzielę się z czytelnikami moimi doświadczeniami z pracy z giełdami kryptowalut.

Your Signature

Powiązane posty:


Floki Inu kontynuuje swój „uparty” rajd. Kryptowaluta meme wzrosła o 105%.


Ubisoft opracuje gry oparte na blockchainie, w których można zarabiać


Platforma aukcyjna Car For Coin zaczyna przyjmować bitcoiny