Bitcoin Future Opinie: Oszustwo czy Legalny Robot?

Bitcoin Future to zautomatyzowana platforma handlowa wspierana przez grupę inwestorów venture capital, wykorzystywana przez handlowców do handlu Bitcoinami i innymi kryptowalutami. Ich prędkość sygnału jest o 0,01 sekundy szybsza niż przeciętny bot handlowy, a jego członkowie rzekomo zarabiają średnio $ 1,121 dziennie. Bitcoin Future twierdzi, że ma 99,4% dokładności sygnałów handlowych.

  • DARMOWE KONTO DEMO
  • WYJĄTKOWE WSPARCIE KORYTARZOWE
  • ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 980 PLN

Spróbuj Bitcoin Future

Czy to oprogramowanie to oszustwo czy jest legalny? Przeczytaj naszą recenzję Bitcoin Future, aby dowiedzieć się więcej. Możesz zarejestrować się na nim za pomocą poniższego linku do odwiedzenia.

Czy Bitcoin Future jest legalny?

Bitcoin Future jest jednym z najbardziej popularnych robotów auto tradingowych z 2021 roku. Dlatego postanowiliśmy go przetestować i zrecenzować. Naszym celem jest dostarczenie Ci wszystkich informacji, których potrzebujesz o tym robocie, aby pomóc Ci zdecydować, czy inwestowanie na nim jest dobrym pomysłem. W oparciu o nasz test, robot wydaje się być tak niezawodny jak Bitcoin Lifestyle. Ma świetną obsługę klienta, łączy się z regulowanymi i godnymi zaufania brokerami, jest przejrzysty w kwestii ryzyka związanego z handlem kryptowalutami i oferuje prostą i łatwą w użyciu platformę handlową. Są to tylko niektóre z cech oferowanych przez robota, które pokazują jego niezawodność.

W 2017 roku Bitcoin przesunął się z poziomu $700 - $900 na początku roku do rekordowego ATH w wysokości $20,000 w zeszłym roku. W tym okresie wielu użytkowników Bitcoin Future rzekomo skorzystało ogromnie z wieloma czyniącymi tak wysokimi, jak $ 2,100 dziennie. Platforma internetowa jest również zabezpieczona.Z twierdził, sygnały handlowe dokładność 99,4%, wielu użytkowników zgłosiło dokonywania znaczących zysków na tej platformie. Strona internetowa zapewnia referencje od użytkowników, takich jak Mark K. z Manchesteru, który rzekomo dokonał $ 10,000 przy użyciu Bitcoin Future w 47 dni. Inny Bitcoin Trader, Jennifer A. z Londynu, zgłosił, że miał podobne doświadczenie z zyskiem Bitcoin Profit $7,000.

Czy Bitcoin Future to oszustwo czy poważna sprawa? Werdykt!

Oto przegląd Bitcoin Future:

Oprogramowanie raportuje posiadanie dokładności handlowej w przedziale 92-94.5%.

Bitcoin Future nie jest oszustwem. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że istnieją pewne ryzyka związane z handlem kryptowalutami.

Zalecamy początkową inwestycję w wysokości $250 na początek. Możesz stopniowo zwiększać swoje kwoty inwestycyjne.

Co to jest Bitcoin Future?

Bitcoin Future jest zautomatyzowaną jedną z najlepszych platform transakcyjnych renomowanych do handlu Bitcoinami i innymi kryptowalutami. Oprogramowanie zostało podobno nagrodzone zaszczytem #1 w kategorii oprogramowania handlowego dla Stowarzyszenia Handlowego Stanów Zjednoczonych. Oprogramowanie jest zaprogramowane, aby umożliwić systemowi czytanie wiadomości finansowych i obserwowanie analiz rynkowych. To rzekomo pozwala mu znać najbardziej opłacalne inwestycje, które możesz zrobić w tym momencie. Po zidentyfikowaniu handlu inwestycja jest umieszczana automatycznie, nie wymagając od Ciebie podejmowania żadnych działań. Jego funkcje są podobne do innych popularnych botów kryptowalutowych, takich jak Bitcoin Loophole i Bitcoin Pro.

Ta platforma transakcyjna jest używana do handlu wyłącznie aktywami kryptowalutowymi i nie ma związku z innymi rynkami. Pracując we współpracy z licencjonowanymi brokerami kryptowalutowymi, Bitcoin Future wymaga minimalnego depozytu w wysokości $250 dla swoich członków, aby móc handlować na żywo. To oprogramowanie zostało przedstawione w domach medialnych, takich jak CNN, TIME, Forbes i Financial Times.

Jak działa aplikacja Bitcoin Future App?

Jak już krótko wspomniano, platforma nie wymaga, abyś w ogóle spędzał na niej dużo czasu. W rzeczywistości większość pracy jest wykonywana automatycznie, co sprawia, że ten robot Bitcoin jest tak wyjątkowy. Jedyną rzeczą, którą handlowcy są zobowiązani zrobić, jest modyfikacja ustawień handlowych do swoich preferencji. Ta aplikacja następnie twierdzi, że gwarantuje zyski poprzez dokładne badanie rynku przed podaniem jakiegokolwiek sygnału handlowego. I z sygnałami handlowymi, szuka dobrego punktu wejścia i wychodzi z handlu po wyższej cenie, aby pokryć zysk.

Bitcoin Future donosi, że użytkownicy mogą zarobić ponad $1,000 dziennie handlując z ich aplikacją. Posiadanie konta Bitcoin ułatwia poznanie jak działa ten system. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo skonfigurować swoje konto poniżej prawidłowo.

Otwarcie konta Bitcoin Future - Krok po kroku

Krok 1: Rejestracja

Aby założyć konto Bitcoin Future, wpisz adres strony w swojej przeglądarce. Należy pamiętać, że konieczne jest użycie przeglądarki, która akceptuje pliki cookie na żywo. Platforma internetowa Bitcoin Future automatycznie wykrywa lokalizację każdego odwiedzającego stronę, dzięki czemu łatwiej jest połączyć się z brokerem podczas rejestracji.


Jak widać na powyższej stronie, formularz rejestracyjny znajduje się po prawej stronie strony głównej serwisu i może być pomyślnie wypełniony w trzech krokach. Pierwszym krokiem jest wpisanie swojego imienia (np. imię, nazwisko) oraz adresu e-mail. Następnie należy wprowadzić hasło. Na koniec należy wpisać numer telefonu komórkowego i kod kraju. Uwaga. Ważne jest, abyś użył swoich prawdziwych danych podczas rejestracji, ponieważ będą one potrzebne do wpłacania i wypłacania pieniędzy na platformie. Po zarejestrowaniu się, skontaktuje się z Tobą broker, który poprowadzi Cię przez Twoją podróż handlową. Aby dokonać wpłaty, patrz poniżej.

Krok 2: wpłata

Aby kryptowaluta działała, połączy się z brokerem online, gdzie robot będzie automatycznie zawierał transakcje. Bitcoin Future jest podłączony do jednych z najbardziej wyrafinowanych i niezawodnych brokerów dostępnych na rynku, więc zdecydowanie nie musisz się o to martwić.


Po rejestracji zostaniesz przekierowany na stronę wpłat brokera, do którego linkuje Cię robot. Aby rozpocząć handel, musisz zdeponować co najmniej $250. Płatność ta może być dokonana przy użyciu różnych dostępnych metod płatności. Kiedy testowaliśmy platformę, byliśmy podłączeni do Rynku Niedźwiedziego. Opcje płatności u tego brokera obejmują Bridger Pay, Visa / MasterCard, przelew bankowy itp. E. Używając Visa / MasterCard, musisz podać dane swojej karty, takie jak numer karty, datę ważności, numer bezpieczeństwa, itp.

Strona jest zabezpieczona protokołem SSL. Dzięki temu dane Twojej karty są bezpieczne i nie mogą zostać skradzione. Po zdeponowaniu pieniędzy, będziesz gotowy do rozpoczęcia prawdziwego handlu. Jednakże, można spróbować handlu demo, aby zapoznać się z platformą.

Krok 3: handel demo

Handel demo to demonstracja działania platformy internetowej. Obecnie nie ma opcji demonstracyjnej na Rynku Niedźwiedzi, która pokazuje interfejs handlowy i działanie oprogramowania. Jednakże, krótki przegląd strony depozytowej na stronie internetowej pokazuje różne sekcje platformy internetowej. Jeśli jesteś podłączony do brokera z opcją handlu demo, zalecamy wypróbowanie jej jako pierwszej. Niektóre konta demo oferują samouczek platformy handlowej, aby pomóc Ci zapoznać się z działaniem brokera.

Krok 4: Handel

Po kliknięciu na "Trading Room" zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie będziesz musiał wybrać swoje ustawienia handlowe. Będziesz musiał zdecydować, ile chcesz zainwestować w każdym handlu i ile transakcji chcesz, aby system Bitcoin zrobić każdego dnia. Będziesz musiał również ustawić stop loss i wybrać ile pieniędzy chcesz zarobić w ciągu jednego dnia. Następnie możesz również wybrać, którymi kryptowalutami chcesz handlować. Możesz albo pozwolić robotowi handlować wszystkimi dostępnymi aktywami, albo wybrać te, które uważasz za najbardziej opłacalne i wybrać je. Kiedy już będziesz zadowolony ze swoich ustawień, możesz kliknąć "Rozpocznij handel automatyczny", aby rozpocząć handel. aby rozpocząć handel.

Główne cechy

Wypłaty

Bitcoin Future donosi, że inwestorzy mogą zarobić około $1,100 dziennie handlując na ich oprogramowaniu. Możesz jednak nie zobaczyć tak wysokich zwrotów na początku. Aplikacja twierdzi, że użytkownicy dostają się do tych poziomów tylko poprzez zwiększenie ich kwot inwestycyjnych. Jednakże, jeśli jesteś początkujący i handlujesz na Bitcoin Future po raz pierwszy, sugerujemy zacząć od małych inwestycji.

Weryfikacji

Proces weryfikacji jest bardzo prosty. Wszystko, co musisz zrobić podczas rejestracji, to wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i hasło. To wszystko. Wszystko, co pozostaje Ci do zrobienia przed rozpoczęciem handlu, to wpłata środków na Twoje nowe konto. Nie są potrzebne żadne dokumenty tożsamości, ani żadne inne dokumenty.

Proces odstąpienia od umowy

Podczas naszego testu, złożyliśmy wniosek o wypłatę środków. Nasza prośba została przetworzona w mniej niż 24 godziny, a wypłata została wysłana bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Koszty/opłaty

Platforma jest bardzo przystępna i nie znaleźliśmy żadnych dowodów na to, że Bitcoin Future ukrywa opłaty. Wszystkie pieniądze, które zarabiasz na tym robocie, są twoje.

Referencje

Witryna zapewnia kilka świadectw użytkowników, w których handlowcy Bitcoin Future stwierdzają, że oprogramowanie zmieniło ich życie na lepsze i że osiągnęli znaczne zyski przy jego użyciu. Ernest z Glasgow zgłasza wykonanie w sumie $ 8436.54, a Jane z Cardiff zgłasza zarabianie około $ 7500 z tym oprogramowaniem.

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz skontaktować się z pracownikiem w dowolnym momencie poprzez e-mail, telefon komórkowy lub czat na żywo. Możesz również wypełnić formularz pomocy technicznej, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, temat wiadomości oraz jej treść. Podczas naszego testu, próbowaliśmy skontaktować się z obsługą klienta i otrzymaliśmy odpowiedź w ciągu zaledwie kilku godzin. Prawdą jest jednak, że próbowaliśmy skontaktować się z nimi w ciągu dnia, więc nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy odpowiedzieliby tak szybko poza godzinami pracy.

Brokerzy

Jest to normalna praktyka dla robotów takich jak Bitcoin Future i Bitcoin Evolution, aby połączyć się z brokerami online, aby umożliwić użytkownikom handel kryptowalutami. Podczas naszego testu Bitcoin Future, byliśmy podłączeni do Bears Market. Stwierdziliśmy, że ten broker jest regulowany i godny zaufania. Dzięki partnerstwu między Bitcoin Future i Bear Markets, zaoferowano nam wyjątkową usługę, w tym dobrze zaprojektowaną platformę handlową w połączeniu z możliwością automatycznego handlu z niezawodnym robotem.

Wskazówki dotyczące udanego handlu

Zacznij od niewielkiej inwestycji

Nasza sugestia jest taka, aby zacząć od małej inwestycji w wysokości $250. Szczególnie jeśli jesteś początkującym lub niedoświadczonym użytkownikiem i używasz Bitcoin Future po raz pierwszy, jesteś ostatecznym sędzią platformy. Możesz nie osiągnąć zysków, na które liczysz, ponieważ wszystkie transakcje niosą ze sobą ryzyko. Więc najlepszą rzeczą do zrobienia jest rozpoczęcie od małych inwestycji. Jeśli zauważysz, że osiągasz znaczące zyski, możesz zacząć zwiększać swoje inwestycje.

Regularnie wypłacaj środki

Dobrym sposobem na uniknięcie utraty pieniędzy jest regularne wypłacanie środków. Konta na platformach takich jak Bitcoin Future nie są kontami bankowymi. Podczas automatycznego handlu, pieniądze na Twoim koncie są inwestowane, więc przechowywanie zysków na koncie Bitcoin Future nigdy nie jest dobrym pomysłem. W rzeczywistości, jeśli podczas automatycznego handlu, system zacznie dokonywać niewłaściwych inwestycji, możesz stracić wszystkie pieniądze, które zarobiłeś. Nasza sugestia to wycofanie od 30% do 70% swoich zysków i reinwestowanie reszty.

Zasięgnij porady eksperta

Jeśli jesteś nowy w świecie handlu kryptowalutami, skontaktuj się z obsługą klienta tyle razy, ile potrzebujesz. Będą oni w stanie pomóc Ci z każdym problemem, który możesz mieć. Radzimy również dołączyć do forów, uczestniczyć we wszystkich webinariach, które mogą być w ofercie, starać się uzyskać dostęp do jak największej ilości informacji. Dobrym pomysłem byłoby również zajrzenie na YouTube w poszukiwaniu wskazówek dotyczących strategii handlu na boty kryptowalutowe. Kiedy znajdziesz strategię, która Twoim zdaniem działa najlepiej, wypróbuj ją na Bitcoin Future i zobacz jak Ci idzie.

Powody, dla których warto używać robota do handlu Bitcoin

  • Wydajność: Niezawodne roboty handlowe są niezwykle wydajne i mogą pochwalić się niezwykłym oprogramowaniem zdolnym do szybkiej analizy wiadomości finansowych i rynku w celu zidentyfikowania najbardziej opłacalnych inwestycji. Złożone algorytmy, na których są oparte, rzekomo pozwalają im twierdzić, że deklarowana dokładność wynosi około 90% lub więcej.
  • Łatwość użycia: Niezawodne roboty, które przejrzeliśmy mają jeszcze jedną wspólną cechę. Większość z nich posiada platformę handlową, z której mogą korzystać zarówno nowicjusze, jak i profesjonalni użytkownicy. Powodem tego jest to, że mają one przyjazny dla użytkownika interfejs, więc początkujący mogą nauczyć się, jak z niego korzystać w ciągu kilku minut. W tym samym czasie jednak, profesjonaliści nadal mają dostęp do wszystkich funkcji, których potrzebują, aby realizować bardziej złożone strategie handlowe.
  • Wysokie zyski: Większość niezawodnych robotów twierdzi, że mogą generować wysokie zyski, od $1,000 dziennie do nawet ponad $10,000.
  • Obsługa klienta: Członkowie personelu są zawsze dostępni, aby pomóc Ci z każdym problemem, którego możesz doświadczyć. Kiedy handlujesz na robotach takich jak Bitcoin Future, nigdy nie jesteś sam.

Czy Bitcoin Future ma aplikację mobilną?

Aplikacja mobilna dla Bitcoin Future jest obecnie niedostępna. Jednakże, platforma działa w przeglądarce, więc wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć do niej dostęp, to połączenie z Internetem. Możesz handlować na niej z dowolnego urządzenia, które preferujesz, w tym laptopów, smartfonów i tabletów. Jedyną różnicą między handlem na telefonie i na laptopie jest układ strony.

Przegląd Bitcoin Future : Werdykt!

Przejrzeliśmy to oprogramowanie, jego działanie, platformę internetową i funkcjonalność i stwierdzamy, że wydaje się legalne, jest darmowe i łatwe w użyciu. Ponieważ kryptowaluty nadal są masowo przyjmowane na całym świecie, wielu użytkowników zgłosiło użycie Bitcoin Future do zarabiania pieniędzy.

Faq

Czy są jakieś ukryte opłaty?

Nie! Nie ma żadnych ukrytych opłat.

Jakiego rodzaju wyników powinienem się spodziewać handlując z Bitcoin Future?

Średnio, Bitcoin Future członkowie raporty podejmowania około $ 1,200 dziennie przy użyciu tego oprogramowania.

Dla użytkowników czasowych, ile kosztuje korzystanie z tego oprogramowania?

Oprogramowanie Bitcoin Future jest darmowe dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli nie jesteś zarejestrowany. Zarejestruj się tutaj.

Jaka jest najwyższa kwota, która może być przedmiotem handlu?

Nie ma kwoty maksymalnej. Możesz zarobić tyle, ile to możliwe.

Czy to, nie jest Multi-level Marketing lub Affiliate Marketing?

Nie! Nie jest.

Wacław Stankiewicz


Cześć, jestem Wacław Stankiewicz. Inwestorem kryptowalutowym zostałem w 2015 roku. Od tego czasu aktywnie buduję i zarządzam portfelem kryptowalut. Wcześniej pracowałem na klasycznych rynkach akcji. Na moim blogu chętnie podzielę się z czytelnikami moimi doświadczeniami z pracy z giełdami kryptowalut.