Bitcoin Profit opinie: czy to oszustwo?

Kiedy Bitcoin został po raz pierwszy wprowadzony w 2009 roku, nikt nie wiedział, jaki wpływ będzie miał po upływie dekady. Chociaż pierwszy boom przyszedł wcześnie około 2011-2012, kiedy cena dotknęła znaku 1000 dolarów, ten wzrost był krótkotrwały. W 2017 roku Bitcoin zaczął się podnosić i prawie przekroczył pułap 20 000 dolarów, czyniąc tysiące ludzi multimilionerami. Od tego czasu cena się unormowała, ale kryptowaluty pozostają teraz jednym z najbardziej lukratywnych sposobów na zarabianie pieniędzy, jeśli wiesz, jak czytać trendy, wzorce i analitykę.

Jednak nauka o tym, jak ceny kryptowalut zachowują się w różnych sytuacjach i scenariuszach, to kompletna nauka sama w sobie. Jest to trudne, czasochłonne i frustrujące. To jest właśnie problem, który próbują rozwiązać boty do automatycznego handlu. Mimo, że jesteśmy świetni w wielozadaniowości, ludzki mózg nie jest zaprojektowany do oceny wpływu dziesiątek zmiennych na pojedyncze wydarzenie. Bot kryptowalutowy pomaga nam to osiągnąć, integrując wszystkie te czynniki i metody oceny w jeden algorytm. Czy jest to skuteczne dla Bitcoin Profit? Przekonajmy się.

 • DARMOWE KONTO DEMO
 • WYJĄTKOWE WSPARCIE KORYTARZOWE
 • ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 980 PLN

Spróbuj Bitcoin Profit

Co to jest Bitcoin Profit?

Bitcoin Profit jest podobno zautomatyzowanym botem handlu kryptowalutami, zaprojektowanym w celu uzyskania wysokiego zwrotu z inwestycji bez przechodzenia przez bolesny proces analizowania trendów i wzorców oraz wchodzenia i wychodzenia z pozycji na czas. Ma na celu umożliwienie codziennym ludziom stać się częścią społeczności handlującej kryptowalutami, potencjalnie umożliwiając im zarabianie dodatkowego dochodu do dyspozycji bez rozległej wcześniejszej wiedzy i doświadczenia w handlu konwencjonalnym lub cyfrowym aktywem.

Kto stworzył Bitcoin Profit?

Historia stojąca za powstaniem Bitcoin Profit jest interesująca. Podobno dwóch niezadowolonych traderów kryptowalutowych, Jeff i Mike, zebrało się razem, aby omówić wszystko, co było nie tak z handlem kryptowalutami - wymagającą analizę trendów, wysokie opłaty, prowizje drobnym drukiem, opóźnienia w wypłatach i wiele więcej. Mając doświadczenie w kodowaniu, postanowili stworzyć algorytm ze zintegrowanym analizatorem statystyk i trendów oraz możliwością wchodzenia i wychodzenia z pozycji z dokładnością do setnych części sekundy. Aby osiągnąć swój cel, zatrudnili zespół studentów i profesjonalistów do stworzenia wersji beta bota handlowego.

Chociaż w początkowym okresie był on przeznaczony głównie do testowania, szybko stał się bardzo popularny. Dlatego zdecydowali się nazwać go Bitcoin Profit. Dzisiaj, bot handlowy został zaktualizowany wiele razy, aby dodać wsparcie dla innych kryptowalut, takich jak Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple i więcej. Oprócz tego, donosi się również, że współczynnik dokładności handlu i spójność zostały jeszcze bardziej poprawione.

Rozpocznij handel w 3 prostych krokach

1

Rejestracja

Strona Bitcoin Profit ma krótki formularz rejestracyjny, który prosi o podanie podstawowych danych osobowych, takich jak imię, numer telefonu, kraj i identyfikator e-mail. Rejestracja jest bezpłatna, a Twoja tożsamość jest weryfikowana niemal natychmiast. Po subskrypcji zostaniesz przekierowany do pulpitu nawigacyjnego bota handlowego.

2

Wpłata/Depozyt

Po wejściu na pulpit, należy wpłacić minimalny kapitał handlowy, który wynosi tylko 250$. Depozyty są bezpieczne i natychmiastowe, i nie tracisz żadnych pieniędzy w opłatach lub prowizjach. Teraz nadszedł czas, aby zrobić kilka zyskownych transakcji.

3

Handel

Nie musisz wkładać dużo wysiłku lub czasu w handel. Jesteś po prostu zobowiązany do określenia pewnych parametrów handlowych, a bot handlowy Bitcoin zrobi resztę na własną rękę. Będzie oceniać platformy handlu kryptowalutami, aby zidentyfikować lukratywne możliwości i otwierać i zamykać zlecenia z wysoką precyzją i dokładnością.

Pros & Cons

Pros

 • Zgłasza marginalną korzyść w zakresie czasu reakcji wynoszącą 0,01 sekundy w celu zwiększenia precyzji.
 • Posiada wbudowany tryb demo do ćwiczenia i testowania strategii.
 • Usługa bezpłatna, bez opłat, prowizji i ukrytych kosztów
 • Wymaga minimalnych nakładów czasu i wysiłku oraz pracy bez nadzoru
 • Łatwo dostępny dział obsługi klienta zapewnia niezbędną pomoc techniczną

Cons

 • Zaawansowane opcje handlowe mogą wymagać doświadczenia w handlu
 • Wypłata środków może potrwać do 48 godzin.

Kluczowe cechy Bitcoin Profit

Darmowy Bot Handlowy

Obecnie większość platform handlu kryptowalutami pobiera opłaty w różnych punktach interakcji, w tym przy wpłatach, wypłatach i realizacji zleceń handlowych. To sprawia, że handel kryptowalutami jest nieatrakcyjnym przedsięwzięciem dla wielu. Właśnie dlatego Bitcoin Profit pozbywa się wszystkich rodzajów opłat, prowizji i ukrytych opłat. Nie ma żadnych barier finansowych dla twojego wejścia.

Korzyść z odpowiedzi krańcowej

Ponieważ cena Bitcoin zmienia się w ułamku sekundy, ważne jest, aby wejść i wyjść z pozycji dokładnie w odpowiednim momencie. Bitcoin Profit twierdzi, że został zaprojektowany do otwierania i zamykania zleceń z dokładnością do 0,01 sekundy, co pozwala na większą precyzję i zyskowność.

Terminowe wycofanie się z umowy

Tradycyjne platformy handlu kryptowalutami każą swoim inwestorom czekać przez prawie tydzień, zanim ich fundusze pojawią się na ich kontach bankowych. Nie wydaje się, aby tak było w przypadku Bitcoin Profit. Po wypełnieniu formularza wypłaty, zajmuje im to około 24 do 48 godzin, aby przetworzyć twoją płatność.

Szybka i prosta weryfikacja

Kolejną zaletą jest możliwość tworzenia profili w ciągu kilku minut. Proces weryfikacji jest prosty i nie zajmuje dużo czasu. Możesz zacząć składać zlecenia handlowe w ciągu 20-25 minut bez konieczności zajmowania się skomplikowaną papierkową robotą.

Łatwo dostępna obsługa klienta

Jeśli masz jakieś problemy lub masz pytania lub zastrzeżenia dotyczące bota handlowego, możesz dotrzeć do obsługi klienta w dowolnym momencie w ciągu dnia. Podjęliśmy trzy próby kontaktu z obsługą klienta i za każdym razem byliśmy połączeni z pomocnym przedstawicielem, który z przyjemnością udzielił wymaganej pomocy.

Wbudowany rachunek demonstracyjny

Obecność konta demo oznacza, że nie musisz ryzykować swojego kapitału, aby dowiedzieć się, jak działa handel kryptowalutami. Po zarejestrowaniu się, możesz korzystać z konta demo, aby nauczyć się UI i zaznajomić się z procesem. Możesz użyć go do wypróbowania i oceny różnych strategii handlowych, bez narażania swoich pieniędzy na ryzyko.

Większa dokładność sukcesu handlowego

Dzięki lepszemu czasowi reakcji i ulepszonemu autonomicznemu podejmowaniu decyzji, jak twierdzą jego użytkownicy, Bitcoin Profit bot podobno ma znacznie wyższą dokładność sukcesu handlowego w porównaniu do niektórych innych botów handlowych. Może to pomóc wszystkim handlowcom poprawić ich zwrot z inwestycji.

Zintegrowane narzędzia finansowe

Automatyczny bot handlowy ma pochodzić z wbudowanymi narzędziami finansowymi i handlowymi, zapewniając wszystkie rodzaje handlowców z wygodą do prowadzenia swoich operacji handlowych bez konieczności opuszczania oprogramowania. To zmniejsza czas przestoju i trzyma cię z dala od rozproszenia.

Czy Bitcoin Profit jest legalny?

Każda platforma, która obiecuje wysokie zarobki online przy minimalnym wysiłku, jest zawsze postrzegana z pewnym sceptycyzmem. Dlatego przeszliśmy przez trzyetapowy proces, aby zweryfikować legalność bota Bitcoin Profit. Oto wyniki:

Świadectwa użytkowników - Odkryliśmy bogactwo referencji dostarczonych przez przeszłych i obecnych użytkowników Bitcoin Profit, którzy twierdzili, że robot jest legalny.

Dowody potwierdzające od handlowców - W całym Internecie, przeszukaliśmy wiele stron internetowych i kluczowych miejsc zarządzania reputacją, aby dowiedzieć się, że większość opinii od prawdziwych klientów wydaje się być autentyczna i oryginalna.

Efektywność obsługi klienta - Jak wspomniano wcześniej, skontaktowaliśmy się z obsługą klienta przy trzech różnych okazjach, aby dowiedzieć się, że czasy odpowiedzi były dość szybkie i zawsze otrzymywaliśmy satysfakcjonujące odpowiedzi na nasze pytania i obawy.

5 powodów, aby używać Bitcoin Profit do handlu

Lepsza precyzja i sukces w handlu

Z zaletą otwierania i zamykania transakcji w ułamku sekundy, oprogramowanie handlowe może mieć potencjał dla większej dokładności i precyzji.

Konsekwentnie zoptymalizowany Trading Bot

Twórcy oprogramowania handlowego są często zobowiązani do aktualizacji i optymalizacji swoich usług jeszcze bardziej, aby zwiększyć dokładność i dodać więcej funkcji dla wygody inwestorów, przyczyniając się do sukcesu i popytu na ich produkt.

Wymaga minimalnego nadzoru

Nie musisz koniecznie posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy lub doświadczenia w handlu kryptowalutami, aby móc korzystać z automatycznego handlu softare. Po ustawieniu parametrów, bot wykonuje trudną pracę, aby dostarczyć wyniki przy minimalnym nadzorze.

Bez opłat i potrąceń

Platforma jest całkowicie bezpłatna w użyciu i nie musisz się martwić o żadne prowizje czy potrącenia w momencie wpłaty lub wypłaty. Cały kapitał, jak również zyski, są Twoje.

Wsparcie dla wielu kryptowalut

Chociaż wersja beta została zaprojektowana do handlu Bitcoin, dziś bot ma wsparcie dla szerokiej gamy popularnych kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, Ripple, Monero, Litecoin i więcej.

Jaki jest najlepszy sposób na wykorzystanie Bitcoin Profit?

W celu zapewnienia, że wykorzystujesz potencjał Bitcoin Profit w pełni, przeczytaj poniższe zalecenia:

 • Jeśli jesteś amatorem, użyj trybu demo, aby poruszać się po oprogramowaniu i nauczyć się podstaw handlu.
 • Użyj trybu demo, aby przetestować i ocenić swoje strategie handlu kryptowalutami i porównać wyniki.
 • Nie próbuj ręcznego trybu handlu, chyba że jesteś profesjonalnym, doświadczonym traderem lub spędziłeś wystarczająco dużo czasu na handlu, aby znać konsekwencje swoich działań.
 • Zawsze korzystaj z funkcji stop loss i take profit, aby mieć pewność, że ograniczasz ryzyko do minimum w przypadku, gdy transakcja nie zakończy się sukcesem.
 • Śledź najnowsze wiadomości dotyczące kryptowalut i podążaj za godnymi zaufania ekspertami, aby rozwijać swoją wiedzę jako trader.

5 sposobów na maksymalizację sukcesu z Bitcoin Profit

Osiągnięcie stabilności finansowej jest marzeniem każdego. Jednak zawsze trzeba pamiętać o tym, że każdy bot, niezależnie od tego, jak wielki jest, w końcu będzie miał zły handel. Nigdy nie wiadomo, kiedy to będzie ten dzień, więc trzeba być tak czujnym i ostrożnym, jak zawsze. Oto kilka wskazówek, które chciałbyś zastosować, aby zarządzać swoim ryzykiem finansowym.

Nigdy nie opuszczaj gardy

Nie ma znaczenia, ile udanych transakcji udało im się zrealizować w przeszłości; wielcy inwestorzy kryptowalutowi zawsze traktują to jako jedną transakcję na raz. Jeśli zarobiłeś dużo zysku konsekwentnie w swoich ostatnich ośmiu transakcjach, nie gwarantuje to, że następny handel będzie nadal tak samo opłacalny. Dlatego nie możesz włożyć wszystkich swoich pieniędzy, ponieważ jedno złe zamówienie może wymazać wszystkie twoje zyski.

Podziel swoją inwestycję na wiele transakcji

Zamiast inwestować wszystkie swoje środki w jedną transakcję, zalecamy podzielenie ich na cztery lub pięć transakcji w celu lepszego zarządzania ryzykiem. W ten sposób, nawet jeśli jedna transakcja nie zakończy się sukcesem, zwroty z pozostałych czterech transakcji zapewnią zysk netto. Strategia ta jest wykorzystywana przez wielu inteligentnych traderów, aby utrzymać straty na minimalnym poziomie i zmaksymalizować zyskowność.

Odłóż część swoich zysków na bok

Dobrzy traderzy wiedzą, że nie mogą inwestować wszystkiego, co zarobią z powrotem w handel. Dlatego właśnie zachowują pewną część dla siebie, aby zapewnić sobie stały dochód. Inwestowanie wszystkich swoich zysków w handel jest posunięciem wysokiego ryzyka, które może prowadzić do dużych strat. Musisz zwiększać swoje inwestycje stabilnie i stopniowo, aby osiągnąć organiczny wzrost.

Nie wahaj się uczyć tradingu

Jeśli naprawdę chcesz znaleźć się w górnych 5 procentach traderów, musisz nauczyć się o handlu. Możesz rozwinąć podstawowe zrozumienie kryptowalut i podstawowego handlu z Internetu. Stamtąd możesz śledzić strony internetowe dotyczące handlu kryptowalutami, aby utrzymać się w pętli i słuchać guru kryptowalut i ekspertów, aby twoje instynkty handlowe były znacznie lepsze. To pomoże Ci rozwijać się jako trader kryptowalutowy.

Użyj konta demo do testowania strategii

Niezależnie od tego, jak niesamowity jesteś ze swoimi strategiami, musisz użyć trybu demo, aby upewnić się, że nie ma żadnego nieodłącznego ryzyka związanego z Twoją strategią. Pozwoli Ci to zachować bezpieczeństwo Twoich inwestycji poprzez testowanie legalności i potencjału sukcesu Twoich strategii w środowisku wolnym od ryzyka. Traderzy-amatorzy mogą również korzystać z konta demo, aby nauczyć się poruszać po UI i zapoznać się z podstawami handlu kryptowalutami.

Recenzja Bitcoin Profit: Werdykt!

Nasze dogłębne i dokładne badania istniejących recenzji online i referencji Bitcoin Profit wskazują, że jest to uzasadniony automatyczny bot handlowy z innowacją i przewagą technologiczną po swojej stronie. Wydaje się, że nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia ani wiedzy na temat handlu kryptowalutami, pozwalając każdemu na wykorzystanie go do potencjalnego zarobienia dodatkowych pieniędzy. Nie pobiera żadnych opłat na żadnym etapie i zapewnia wiele wygodnych funkcji.

Musisz jednak zachować należytą staranność i samemu sprawdzić platformę, zanim podejmiesz decyzję. Inwestuj racjonalnie, aby mieć pewność, że nie narażasz swojej sytuacji finansowej na żadne ryzyko.

Wacław Stankiewicz


Cześć, jestem Wacław Stankiewicz. Inwestorem kryptowalutowym zostałem w 2015 roku. Od tego czasu aktywnie buduję i zarządzam portfelem kryptowalut. Wcześniej pracowałem na klasycznych rynkach akcji. Na moim blogu chętnie podzielę się z czytelnikami moimi doświadczeniami z pracy z giełdami kryptowalut.