Bitcoin Revolution Opinie: Czy to oszustwo czy legalne?

Szukasz zautomatyzowanego robota kryptowalutowego do handlu Bitcoin z łatwością? Bitcoin Revolution może być rozwiązaniem wszystkich twoich problemów. W tej recenzji Bitcoin Revolution rozważamy tajniki tego robota kryptowalutowego i czy żyje on zgodnie z hype.

  • DARMOWE KONTO DEMO
  • WYJĄTKOWE WSPARCIE KORYTARZOWE
  • ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 980 PLN

Spróbuj Bitcoin Revolution

Co to jest Bitcoin Revolution?

Bitcoin Revolution to popularny bot handlowy Bitcoin dla inwestorów. Ułatwia on handel, działając automatycznie, więc nie musisz robić wiele.

Bitcoin Revolution koncentruje się głównie na kontraktach na różnicę (CFD) - złożonych instrumentach pochodnych używanych w różnych klasach aktywów. Sprawia, że zarabianie pieniędzy jest wygodniejsze dla handlowców - tak długo, jak rozumiesz, jak działa rynek i ustawiłeś swoje parametry handlowe, Bitcoin Revolution zajmie się tym od tego momentu.

Nie jest jasne, kto stworzył Bitcoin Revolution. Ale, bot handlowy stał się jednym z najbardziej popularnych na rynku. Sami deweloperzy nadal go aktualizują, aby poprawić dokładność. i efektywność handlu.

Bitcoin Revolution jest inspirowany kilkoma makroekonomicznymi modelami handlowymi, które pozwalają mu przewidywać możliwości na rynku. Robot identyfikuje optymalne punkty wejścia i wyjścia dla konkretnego rynku, dzięki czemu jest idealny do handlu dziennego. Podobnie jak inne boty do handlu kryptowalutami, Bitcoin Revolution współpracuje z brokerami partnerskimi. Zgodnie z oświadczeniami na swojej stronie internetowej, robot handlowy twierdzi, że łączy uczenie maszynowe ze sztuczną inteligencją, obiecując w ten sposób wskaźnik sukcesu na poziomie 99 procent. Oczywiście, będziemy musieli uwierzyć na słowo, ponieważ nie ma wiarygodnego sposobu na przetestowanie tych roszczeń.

Czy Bitcoin Revolution Legalny?

Biorąc pod uwagę liczbę oszustw kryptowalutowych i fałszywych projektów, które obecnie krążą po świecie, zrozumiałe jest, że możesz być sceptyczny wobec każdej platformy, która obiecuje stałe zyski. Jednak szeroko zakrojone badania wykazały, że bot jest naprawdę legalny.

Obecnie istnieje kilka referencji na temat Bitcoin Revolution, twierdząc, że oprogramowanie naprawdę działa. Ma również stosunkowo silny kanał obsługi klienta i można znaleźć kilka pozytywnych recenzji, które wyjaśniają, w jaki sposób platforma pomogła ludziom osiągnąć niezależność finansową.

Mając to na uwadze, kilka źródeł nadal twierdzi, że Bitcoin Revolution to oszustwo. Są to najprawdopodobniej od ludzi, którzy stracili pieniądze z wielu powodów. Bitcoin Revolution na własną rękę nie jest oszustwem.

Bitcoin Revolution: Zalety i Wady

Zalety

  • Oferuje wiele sygnałów handlowych
  • Brak opłat za pobranie lub rejestrację
  • Rozbudowany serwis techniczny i obsługi klienta
  • Nowoczesne funkcje szyfrowania i zabezpieczeń chroniące Twoje środki i dane
  • Ręczny i automatyczny handel kryptowalutami

Wady

  • Minimalny depozyt w wysokości 250 dolarów jest dość wysoki.
  • Nie możesz wypłacić pieniędzy natychmiast

Bitcoin Revolution: Najważniejsze cechy

Darmowe oprogramowanie

W tym przeglądzie Bitcoin Revolution odkryliśmy, że Bitcoin Revolution oferuje klientom bezpłatne oprogramowanie do użytku. Rejestracja jest bezpłatna, a usługa nie pobiera opłat za rzeczy takie jak wypłaty lub opłaty.
Należy jednak pamiętać, że Bitcoin Revolution weźmie prowizję w wysokości 2 procent.

Jest to tylko opłata za zyski osiągnięte za pośrednictwem platformy, więc nie zarabiają żadnych pieniędzy, chyba że zarabiasz pierwszy.
Również, 2 procent opłaty za usługę wydaje się być dość konkurencyjny w branży.

Konto Demo

Jedną z cech charakterystycznych wielkiego handlowego bota jest konto demo. Konto demo pozwala na przetestowanie swoich umiejętności handlowych przed zainwestowaniem swoich funduszy. Kiedy opanujesz bota handlowego, możesz przejść do korzystania z prawdziwej rzeczy. Z kontem demo, możesz ćwiczyć swoją strategię handlową i ocenić jej wydajność, zanim wykonasz ją w interfejsie handlu na żywo. Demo jest również dostępne, jeśli chcesz udoskonalać strategie raz po raz.

Dostępne aplikacje

Bitcoin Revolution jest dostępny na platformach desktopowych i mobilnych. Do platformy można zalogować się również za pomocą przeglądarki internetowej.
Dla użytkowników mobilnych, aplikacja jest dostępna tylko w Google Play Store. Tak więc, użytkownicy iOS najprawdopodobniej będą musieli uzyskać dostęp do Bitcoin Revolution za pośrednictwem przeglądarki mobilnej, jeśli chcieliby handlować w podróży.

Rejestracja Swift

W przeciwieństwie do giełd i własnościowych usług handlowych, Bitcoin Revolution nie wymaga od Ciebie wypełniania żadnych formularzy lub przechodzenia przez żmudne procesy, zanim będziesz mógł się zarejestrować. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić kilka szczegółów i zweryfikować swoją tożsamość. W sumie, proces powinien zająć Ci nie więcej niż 20 minut, a będziesz gotowy do korzystania z bota.

Wsparcie dla wielu aktywów

Może mieć "Bitcoin" jako swoją nazwę, ale Bitcoin Revolution faktycznie obsługuje również kilka altcoinów. Oznacza to, że możesz również handlować i kupować Ethereum, XRP, DASH, Litecoin, Monero itp. Możesz również handlować w kilku walutach fiat, w tym GBP, USD i EUR.

Imponująca obsługa klienta

Poza imponującym interfejsem, dowiedzieliśmy się również w tej recenzji Bitcoin Revolution, że robot ma responsywną obsługę klienta. Jest to w przeciwieństwie do niektórych robotów premium, w tym brytyjskiego Bitcoin Profit. Chociaż nie jest to gwarantowane, że natkniesz się na wody problemowe podczas korzystania z platformy, ale pocieszające jest to, że pomoc jest tylko na zawołanie.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Bitcoin Revolution ma jedne z najlepszych protokołów bezpieczeństwa dostępnych, aby utrzymać swoje fundusze i dane bezpieczne. Wszystkie transakcje online są szyfrowane, więc nie musisz się martwić o hakerów porywających Twoje fundusze.

Bitcoin Revolution Opłaty

Jeśli chodzi o platformy do handlu kryptowalutami, musisz wziąć pod uwagę opłaty. Nie inaczej jest w przypadku handlu robotami. Nasza recenzja Bitcoin Revolution pokazuje, że ten robot jest dość przystępny w użyciu.

Bitcoin Revolution zapewnia przejrzyste środowisko handlowe i transakcyjne. Nie musisz płacić za nic, w tym za rejestrację i transakcje. Jedyne pobierane opłaty to prowizje od twoich zysków, które stoją na poziomie 2 procent. Usługa ma nawet umowy z brokerami partnerskimi, aby nie pobierać żadnych opłat handlowych oprócz prowizji.

Nie ma również żadnych ukrytych opłat lub opłat z Bitcoin Revolution. To wszystko jest przejrzyste i uczciwe.

Bitcoin Revolution Płatności i Wypłaty

Warto zauważyć, że Bitcoin Revolution nie pozwala na bezpośrednią wypłatę, ponieważ nie zapewnia portfela. Zamiast tego, Twoje fundusze są zarządzane przez brokerów partnerskich, którzy handlują dla Ciebie. Kiedy chcesz dokonać wypłaty, brokerzy przetworzą je dla Ciebie. Należy pamiętać, że może to potrwać dzień lub dwa dni robocze.

Jak się zarejestrować na Bitcoin Revolution

Poniżej opisujemy kilka szybkich kroków w naszej recenzji Bitcoin Revolution, jak się zarejestrować i rozpocząć handel.

Krok 1: Odwiedź stronę internetową i zapisz się

Udaj się na stronę Bitcoin Revolution i wprowadź swoje imię i nazwisko, wraz z adresem e-mail i numerem telefonu, w polu rejestracji. Wiadomość e-mail zostanie wysłana do Twojej skrzynki odbiorczej z prośbą o weryfikację adresu e-mail.

Krok 2: Przetestuj funkcjonalność rachunku demonstracyjnego

Jeśli jesteś nowy w handlu kryptowalutami, możesz chcieć zapoznać się z konfiguracją, zanim zaczniesz handlować na poważnie. Na szczęście Bitcoin Revolution posiada przydatną funkcję konta demo, która pozwala handlować na rynku kryptowalut w czasie rzeczywistym przy użyciu "fałszywych" pieniędzy. Ta funkcja jest doskonałym sposobem na zdobycie doświadczenia handlowego w sposób wolny od ryzyka przed handlem na żywo.

Krok 3: Dokonaj wpłaty

Kiedy jesteś pewny siebie na koncie demo, możesz przejść do głównej rzeczy. Ale najpierw musisz dokonać wpłaty.
Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć na "Go To Live" w panelu po lewej stronie, a będziesz w stanie dokonać wpłaty. Pamiętaj, że minimalny depozyt na tego bota to 980 PLN ($250).

Krok 4: Rozpocznij handel

Po wykonaniu powyższej konfiguracji i gotowości do rozpoczęcia handlu na żywo, przejdź do obszaru ustawień robota, z ustawień, możesz łatwo dostosować go do swoich konkretnych potrzeb. Ta opcja pozwala na zmianę wielu sekcji, w tym środowiska handlowego. Gdy poczujesz się komfortowo z konfiguracją, możesz zdecydować się na rozpoczęcie handlu z prawdziwymi pieniędzmi. Robot handlowy zacznie pracować natychmiast, skanując rynek w poszukiwaniu transakcji w Twoim imieniu.

Bitcoin Revolution: Nasz werdykt

Dla tego przeglądu Bitcoin Revolution, znaleźliśmy bota handlowego, aby być dość skuteczne w jego zdolności do prowadzenia zyskownych transakcji na auto pilot. Ma wiele referencji, które dowodzą jego skuteczności, i oferuje wiele funkcji, które działają na korzyść handlowców. Należą do nich bezproblemowe transakcje, zero opłat, tryby szkoleniowe i konto demo.

Bitcoin Revolution to świetne narzędzie dla każdego, kto handluje kryptowalutami, bez względu na poziom doświadczenia. Dzięki wsparciu od kilku licencjonowanych brokerów, otrzymujesz wszystkie porady i pomoc, których potrzebujesz - za darmo. Bot jest również bezpieczny i pewny, więc wszystkie informacje finansowe i prywatne, które posiadasz, są chronione.

Wreszcie, Bitcoin Revolution jest szybki i łatwy do zarejestrowania. Nie musisz podawać żadnych krytycznych informacji ani przedstawiać dokumentacji. Wszystko trwa około 20 minut, a będziesz gotowy do handlu.

Faq

Czy muszę płacić, aby korzystać z Bitcoin Revolution?

Nie, nie musisz. Bitcoin Revolution jest całkowicie darmowy, i trzeba tylko zapłacić 2 procent w prowizjach od udanych transakcji. Prowizje są dość konkurencyjne, a płacisz tylko wtedy, gdy zarabiasz pieniądze.

Czy istnieje maksymalny limit zysku na Bitcoin Revolution?

Nie, nie ma maksymalnego zysku na Bitcoin Revolution. Możesz zarobić tyle pieniędzy, na ile pozwala Twoja strategia handlowa.

Jaki jest współczynnik sukcesu Bitcoin Revolution?

Strona internetowa Bitcoin Revolution twierdzi, że bot oferuje 99-procentowy wskaźnik sukcesu. Warto zauważyć, że bot nie będzie oferował wygranych przez cały czas - zwłaszcza przy zmienności wpływającej na rynek kryptowalut. Jednak powinieneś być w stanie zarabiać pieniądze z tym botem.

Czy są jakieś ukryte opłaty na Bitcoin Revolution?

Nie, nie ma. Poza 2 procentami opłat, które płacisz, brokerzy partnerscy Bitcoin Revolution pobierają opłaty niezależnie. Brokerzy ci podążają za modelem ECN, więc ich spready są bardzo konkurencyjne.

Czy istnieje aplikacja dla Bitcoin Revolution?

Bitcoin Revolution oferuje aplikację dla Google Play Store. Użytkownicy iOS będą musieli uzyskać dostęp do platformy poprzez przeglądarkę, jeśli chcą handlować w podróży.

Jak mogę dokonać wypłaty z Bitcoin Revolution?

Aby dokonać wypłaty, należy wypełnić wniosek o wypłatę. Po złożeniu wniosku, środki zostaną wysłane na Twoje konto w ciągu jednego dnia roboczego. Należy pamiętać, że wypłaty są wysyłane w walucie krajowej - nie w kryptowalutach.

Czy Bitcoin Revolution jest bezpieczny?

Tak, to jest. Bitcoin Revolution wykorzystuje najnowsze metody szyfrowania, a platforma zapewnia bezpieczeństwo Twoich funduszy i danych.

Czy Bitcoin Revolution jest otwarty dla wszystkich?

Tak, to prawda. Bitcoin Revolution jest obecnie dostępny w ponad 150 krajach. Należy jednak pamiętać, że usługa działa z brokerami partnerskimi. Tak więc, jeśli nie ma brokerów w pobliżu Twojej lokalizacji, nie będziesz w stanie ukończyć rejestracji.

Wacław Stankiewicz


Cześć, jestem Wacław Stankiewicz. Inwestorem kryptowalutowym zostałem w 2015 roku. Od tego czasu aktywnie buduję i zarządzam portfelem kryptowalut. Wcześniej pracowałem na klasycznych rynkach akcji. Na moim blogu chętnie podzielę się z czytelnikami moimi doświadczeniami z pracy z giełdami kryptowalut.