Bitcoin Trader Opinie: Oszustwo czy Legalny Robot?

Kryptowaluty to nowa, ekscytująca klasa aktywów, która ma nieograniczony potencjał, by zrewolucjonizować sposób, w jaki cyfrowo przekazujemy wartości. Jako rynek dopiero powstający i wysoce spekulacyjny, jest również notorycznie niestabilny. Dla traderów posiadających odpowiednie informacje i narzędzia handlowe, zmienność ta stanowi ogromną szansę.

btc trader logo
 • DARMOWE KONTO DEMO
 • WYJĄTKOWE WSPARCIE KORYTARZOWE
 • ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 980 PLN

Spróbuj Bitcoin Trader

Niestety, przeciętny "detaliczny inwestor" jest w bardzo niekorzystnej sytuacji. W przeciwieństwie do profesjonalnych traderów i zarządzających funduszami, przeciętna osoba nie ma dostępu do wiodących na rynku narzędzi analitycznych i handlowych. Nie mają też możliwości wchodzenia i wychodzenia z transakcji z prędkością robotów handlowych zatrudnionych przez największe firmy handlowe.

Bitcoin Trader twierdzi, że jest automatycznym oprogramowaniem do handlu kryptowalutami, które łączy w sobie szybkiego robota handlowego z inteligencją sygnałów handlowych zidentyfikowanych z sześciu wiodących wskaźników rynkowych.

W tym przeglądzie zanurkujemy w Bitcoin Trader, aby zobaczyć, czy to popularne oprogramowanie handlowe żyje zgodnie z szumem. Ujawnimy również, jak się zarejestrować, zasilić swoje konto i rozpocząć handel automatyczny.

What Is Bitcoin Trader?

Bitcoin i inne wiodące kryptowaluty prześcignęły w ciągu ostatniego roku każdą pojedynczą klasę aktywów. Inteligentne pieniądze starają się zdobyć ekspozycję na tę rosnącą klasę aktywów cyfrowych, które według wielu przewidywań przebiją każdą klasę aktywów w historii.

Bitcoin Trader jest podobno robotem handlowym lub "botem", który może zidentyfikować możliwości i wykonać transakcje automatycznie z prędkością zazwyczaj 0,1 sekundy szybciej niż rynek. Może nie brzmi to jak dużo, ale podczas handlu zmiennością kryptowalut, szybkość ma znaczenie.

Kto stworzył Bitcoin Trader?

Zespół stojący za Bitcoin Trader jest podobno zbiorem byłych profesjonalnych traderów kryptowalut. Mając dość prób konkurowania z firmami handlowymi i ich armią botów, postanowili wyrównać szanse dla inwestorów detalicznych.

Historycznie, boty handlowe z wiodącą na rynku prędkością i dobrze poinformowanymi sygnałami handlowymi były dostępne tylko dla traderów instytucjonalnych. Terminale handlowe, z których korzysta Bloomberg, kosztują na przykład 24.000 dolarów rocznie.

Bitcoin Trader został podobno stworzony, aby zapewnić inwestorom na wszystkich poziomach umiejętności i budżetów, dostęp do potężnej technologii handlowej podobnej do tej używanej przez graczy rynkowych. Teraz rośnie w reputacji w wyniku z wielu renomowanych brokerów obsługujących platformę.

Rozpocznij handel w 3 prostych krokach

Rozpocznij handel w 3 prostych krokach

1. Rejestr

Wypełnij kilka danych osobowych, w tym imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, aby utworzyć nowe, darmowe konto.

2. Depozyt

Wybierz preferowaną, bezpieczną metodę płatności i wpłać minimalną wymaganą kwotę, aby zasilić swoje konto.

3. Rozpocząć handel

Poświęć trochę czasu na właściwe ustawienie limitów zarządzania ryzykiem i jesteś gotowy do rozpoczęcia handlu.

Zalety i wady

Zalety

 • Bitcoin Trader został zaprojektowany dla traderów na wszystkich poziomach doświadczenia.
 • Podobno handluje się z prędkością pobijania rynku
 • Działa z niewiarygodnie wysokim poziomem dokładności
 • Zapewnia zarówno ręczne jak i automatyczne tryby handlu
 • W pełni konfigurowalne ustawienia handlowe

Wady

 • Opcje binarne handlu pochodzą z wyższym ryzykiem
 • Minimalny depozyt wynosi $250 przed rozpoczęciem handlu.
 • Nie możesz wybrać brokera

Kluczowe cechy Bitcoin Trader

Wypłaty

Osoby korzystające z platformy zgłosiły zarabianie średnio $1,300 dziennie. Liczba ta jest prawdopodobnie przesadzone, i prawdopodobnie świadczy o absolutnej maksymalnej potencjału oprogramowania, jak zyski generowane będą się różnić w zależności od parametrów określonych przez użytkownika, warunków rynkowych i kapitału handlowego. Opinie online twierdzą jednak, że niektórzy użytkownicy uzyskują pasywny dochód za pomocą oprogramowania.

System weryfikacji

Regulacje eliminują oszustwa i ostatecznie zapewniają bezpieczniejsze środowisko do handlu. Aby spełnić wymagania, brokerzy muszą potwierdzić Twoją tożsamość, zanim zaczniesz korzystać z platformy. Na szczęście Bitcoin Trader sprawił, że proces ten jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Użytkownicy muszą tylko wprowadzić swoje imię, e-mail i numer telefonu, aby zarejestrować się za darmo. Po zweryfikowaniu, wystarczy zdeponować swój kapitał handlowy i jesteś gotowy do pracy.

Proces wypłaty

Zespół stojący za tą platformą handlową rozumie, że przedsiębiorcy wymagają łatwego dostępu do ich kapitału handlowego. Posiadanie konta bankowego połączonego z Bitcoin Trader jest zdecydowanie najwygodniejszą metodą. Fundusze mogą być przekazywane między kontem a Bitcoin Trader na co dzień w razie potrzeby. W naszym doświadczeniu wypłaty były ułatwione w ciągu 24 godzin.

Koszty i opłaty

Bitcoin Trader jest w 100% darmowym oprogramowaniem. Oznacza to, że nie ma żadnych ukrytych opłat lub prowizji za korzystanie z niego lub w połączeniu z brokerem. 100% zysków osiągniętych na platformie może być wycofane bez kłopotów i przy zerowych kosztach. Jeśli zamierzasz handlować z dźwignią, ważne jest, aby sprawdzić warunki i zasady, aby w pełni zrozumieć ryzyko.

Opinie użytkowników

Wielu użytkowników zgłosiło sukces przy użyciu tego bota handlowego kryptowalut, co doprowadziło do znacznego szumu wokół oprogramowania w niektórych kręgach handlowych. Referencje na ich stronie internetowej sugerują, że wielu użytkowników robi znaczne pasywne dochody z platformy.

Obsługa klienta

Każdy, kto korzystał z giełdy kryptowalutowej, będzie wiedział, jak samotny możesz się czuć, gdy napotkasz przeszkodę techniczną. Bitcoin Trader ma być jedną z najłatwiejszych platform handlowych dla początkujących z pomocą 24/7 helpdesku. Skontaktowaliśmy się z nimi za pomocą funkcji Live Chat i byliśmy zadowoleni, aby otrzymać odpowiedź w ciągu godziny. Obsługa klienta jest również dostępna za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Powiązani brokerzy

Oprogramowanie Bitcoin Trading uzyskuje dostęp do rynku kryptowalut za pośrednictwem renomowanych brokerów. W naszej próbie oprogramowania zostaliśmy skierowani do dwóch różnych brokerów, z których obaj byli regulowani przez władze światowe. Brokerzy ci zapewniają bramę dla robota, aby uzyskać dostęp do rynku.

Czy Bitcoin Trader jest legalny?

W naszych badaniach, przeszli i obecni użytkownicy Bitcoin Trader twierdzą, że okazał się on prostym w użyciu automatycznym robotem handlowym, który przewyższył nasz własny handel ręczny w tym samym okresie.

Zgodnie z referencjami, sygnały handlowe dostarczyły im kilku zyskownych transakcji, wskazując na wyrafinowany algorytm, który działa zgodnie z reklamą.

Ustaw i zapomnij funkcjonalność funkcji automatycznego handlu był bardzo wygodny i co ważne, konfigurowalny do zarządzania ryzykiem.

Bitcoin Trader został podobno obsługujących handlowców z powodzeniem od jakiegoś czasu i referencje licznych ludzi, wydają się wykazywać wysoki wskaźnik sukcesu.

Wielki test integralności platform jest proces wycofania. Wycofaliśmy naszą stawkę handlową i kilka małych zysków bez żadnych problemów w ciągu 24 godzin.

5 Powodów, aby użyć Bitcoin Trader do handlu

Prosty i elastyczny

Jego interfejs użytkownika został zaprojektowany tak, aby był prosty dla początkujących, a jednocześnie bardzo funkcjonalny.

Oferuje wysoki zwrot z inwestycji

Strona twierdzi, że oprogramowanie ma bardzo wysoki współczynnik trafień, który wynosi ponad 90%.

Wiodące w branży narzędzia analityczne

Oprogramowanie jest zgłaszane w celu umożliwienia początkującym handlu zmiennością jak firmy handlowe, z sygnałami handlowymi opracowanymi z sześciu różnych indeksów rynkowych.

Szybszy niż średnia rynkowa

Oprogramowanie do automatycznego handlu może realizować transakcje o 0,1 sekundy szybciej niż szeroki rynek. To był decydujący czynnik w decyzji handlowców do korzystania z platformy.

Brak opłat

Strona reklamuje ten produkt całkowicie za darmo, a także stwierdza, że 100% zysków uzyskanych za pośrednictwem platformy może być wykorzystane przez użytkownika.

Jaki jest najlepszy sposób, aby użyć Bitcoin Trader?

Bitcoin Trader jest uważany za bardzo przydatne narzędzie dla początkujących i średnio zaawansowanych traderów, którzy chcą wykorzystać zmienność kryptowalut.

Rozsądniej jest używać go jako uzupełnienie ogólnej strategii handlowej, a nie jako jedyną strategię. Nie powinieneś wkładać wszystkich swoich jajek do jednego koszyka i powinieneś mieć pewną długoterminową ekspozycję inwestycyjną, aby odzwierciedlić swoje uprzedzenia. Jeśli rynek miałby wykonać ruch typu pokoleniowego transferu bogactwa, jak wiele osób przewiduje, nie chcesz sprzedawać i pozostawać na uboczu.

Zautomatyzowany handel kryptowalutami jest idealny dla każdego, kto chce wykorzystać moc wskaźników rynkowych z szybkim oprogramowaniem, które może automatycznie handlować w Twoim imieniu.

Zanim zaczniesz, warto najpierw wypróbować oprogramowanie na koncie demonstracyjnym, aż poczujesz się komfortowo z funkcjonalnością platformy.

Podczas handlu kryptowalutami, zarządzanie ryzykiem jest kluczem do pozostania w grze. Jak w przypadku wszystkiego, co ma duże zyski, minusy muszą być brane pod uwagę podczas ważenia pozycji.

Zawsze ważne jest, aby ustawić stop lossy i spędzić trochę czasu online, aby zbadać perspektywy dla kryptowaluty, którą rozważasz handlować, aby wzmocnić swoją pozycję handlową.

5 sposobów można zmaksymalizować sukces z Bitcoin Trader

Zacznij od małych kwot i idź do przodu

Każdy długoterminowy inwestor powie Ci, że najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać rozpoczynając handel jest "zarządzanie ryzykiem". Jeśli prawidłowo określisz rozmiar swoich pozycji, możesz uniknąć złamanego serca. Bitcoin Trader podobno zapewnia zestaw narzędzi, takich jak stop lossy, które pomogą Ci zarządzać tym ryzykiem. Zacznij od małych i księguj zyski po drodze w górę.

Odłóż część zysków

Długoterminowi traderzy powiedzą, że nigdy nie jest zły czas na realizację zysków. Łatwo jest dać się ponieść, kiedy jesteś na zwycięskiej ścieżce i myślisz, że to się nigdy nie skończy. Nie bądź chciwy. Zdrową strategią jest odkładanie środków w miarę generowania zysków. Upewnij się, że korzystasz z tego i zamieniasz swoje papierowe zyski na prawdziwe na swoim koncie bankowym, tak szybko jak to możliwe.

Słuchaj rad ekspertów

Przed rozważeniem inwestycji w kryptowaluty, powinieneś poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z perspektywami makro dla tej wschodzącej klasy aktywów od ekspertów. Twitter jest jedną z wiodących platform mediów społecznościowych używanych przez tych ekspertów i powinieneś przeprowadzić pewne badania, aby zidentyfikować monety, którymi planujesz handlować.

Prowadź dokumentację do celów podatkowych

W zależności od tego, w którym miejscu na świecie się znajdujesz, możesz być zmuszony do zapłacenia podatku od zysków kapitałowych z handlu kryptowalutami. Pamiętaj, aby poinformować się o swoich obowiązkach w tym zakresie i prowadzić szczegółowy rejestr wszystkich swoich transakcji. Te zapisy mogą być przydatne później w analizie sukcesu Twojej strategii handlowej, zapewniając jednocześnie, że jesteś zgodny z przepisami w czasie podatków.

Inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić

Jest to banał w kręgach handlu kryptowalutami nie bez powodu. 'Inwestuj tylko to, na co możesz sobie pozwolić, aby stracić'. Strategia 'wszystko w cenie' może sprawić, że szybko zostaniesz bez opcji, jeśli cały rynek zmieni się na gorsze. Prawidłowy dobór wielkości transakcji jest niezbędny, aby "pozostać w grze". Wszystkie transakcje wiążą się z ryzykiem i powinieneś dążyć do posiadania pewnego procentu swojego portfela w fiat, tak na wszelki wypadek.

Nasze wnioski

Bitcoin Trader jest zdecydowanie jedną z najłatwiejszych w użyciu automatycznych platform handlu kryptowalutami, a jednocześnie zachowuje funkcjonalność, która przemówi do handlowców na wszystkich poziomach umiejętności, zgodnie z różnymi recenzjami online i referencjami użytkowników. Dzięki transakcjom przeprowadzanym automatycznie średnio o 0,1 sekundy szybciej niż na szerszym rynku, zautomatyzowane oprogramowanie oferuje inwestorom o ograniczonej wiedzy możliwość wejścia na rynek po raz pierwszy.

Platforma handlowa będzie działać zarówno na komputerze stacjonarnym lub telefonie komórkowym do wygodnego handlu, gdy jesteś poza domem. Interfejs jest łatwy w nawigacji i obsługuje wiele języków.

Jeśli chcesz przetestować inne oprogramowanie podobne do Bitcoin Trader, możesz sprawdzić naszą recenzję Bitcoin Era i innych, które otrzymały pozytywne opinie opublikowane online.

Zawsze przeprowadzaj badania przed przeznaczeniem jakiejkolwiek gotówki na handel CFD, ponieważ możesz stracić tak samo dużo jak zyskać.

Faq

Czy początkujący mogą skorzystać z Bitcoin Trader?

Tak. Bitcoin Trader jest jednym z najłatwiejszych w użyciu programów handlowych, które przejrzeliśmy. Nie spodziewaj się możliwości wymiany kryptowalut, ale nie jest on przeznaczony dla technicznych handlowców. Interfejs użytkownika został zaprojektowany z myślą o początkujących.

Ile kosztuje korzystanie z Bitcoin Tradera?

Bitcoin Trader jest całkowicie darmowy w użyciu. Nie pobiera żadnych opłat za wypłaty lub wpłaty. Nie zostaniesz również obciążony opłatami, gdy zostaniesz skierowany do brokera. Jedynym wymogiem jest depozyt początkowy w wysokości 250 dolarów.

Czy mogę aktywnie handlować za pomocą Bitcoin Tradera?

Tak. Jeśli chcesz aktywnie handlować, istnieje tryb manualny. Większość użytkowników preferuje jednak wygodę trybu automatycznego, a do handlu aktywnego są lepsze miejsca.

Jak bezpieczny jest Bitcoin Trader w użyciu?

Bitcoin Trader wykorzystuje najnowsze protokoły bezpieczeństwa i poleca regulowanych brokerów, jak również zachowuje 100% zgodność z zasadami i przepisami dotyczącymi prywatności.

Dlaczego więcej ludzi nie mówi o automatycznych robotach handlowych?

Boty handlowe to technologia Wall Street, która jest obecnie stosowana na rodzącym się rynku kryptowalut. Większość ludzi uczących się o kryptowalutach nie dowiaduje się o narzędziach handlowych takich jak te, woląc dogłębnie zbadać kryptowalutę pod kątem inwestycji długoterminowych.

Jak dużo pieniędzy mogę zarobić używając Bitcoin Trader?

Bitcoin Trader to bardzo przydatne narzędzie do handlu kryptowalutami. Ale jak każde narzędzie, zależy to od tego, jak dobrze go używasz. Sądząc po referencjach, niektórzy użytkownicy zarabiają setki tysięcy dolarów z Bitcoin Trader. W naszej małej próbie danych Bitcoin Trader był w stanie prześcignąć ręcznego handlowca, ale dłuższa próba byłaby wymagana, aby potwierdzić wskaźniki sukcesu.

Wacław Stankiewicz


Cześć, jestem Wacław Stankiewicz. Inwestorem kryptowalutowym zostałem w 2015 roku. Od tego czasu aktywnie buduję i zarządzam portfelem kryptowalut. Wcześniej pracowałem na klasycznych rynkach akcji. Na moim blogu chętnie podzielę się z czytelnikami moimi doświadczeniami z pracy z giełdami kryptowalut.