Bitcoin Up Opinie: czy to oszustwo?

Bitcoin i inne kryptowaluty wprowadziły alternatywną drogę generowania dochodów dla traderów. W ciągu ostatnich kilku lat, spora liczba inwestorów uczyniła swoje życie wygodnym dzięki zarobkom z handlu kryptowalutami. Ale nie obyło się bez wyzwań.

Aktywa cyfrowe są podatne na gwałtowne, ogromne i nieregularne wahania cen. Dla wtajemniczonych, ta zmienność stanowi okazję do osiągnięcia zysków, ale tylko wtedy, gdy robi się to dobrze.

Deweloperzy w przestrzeni kryptowalutowej wymyślili oprogramowanie, które handluje w imieniu inwestorów, zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących. Bitcoin Up jest podobno jednym z takich programów. W ostatnim czasie, więcej z tych robotów handlowych nadal pojawia się na scenie z obietnicami wielkich zysków.

 • DARMOWE KONTO DEMO
 • WYJĄTKOWE WSPARCIE KORYTARZOWE
 • ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 390 PLN

Spróbuj Bitcoin Up

Co to jest Bitcoin Up?

Bitcoin Up to podobno robot handlowy, który wykorzystuje inteligentne algorytmy do zbierania danych rynkowych i przeprowadzania analiz. Pod koniec analizy twierdzi się, że oprogramowanie wysyła sygnał, który użytkownicy śledzą podczas zajmowania pozycji na rynku handlu kryptowalutami.

Ta platforma handlowa jest wyłączna dla tych, którzy chcą handlować Bitcoin. Strony internetowe twierdzą, że bot wykorzystuje inteligentną technologię i algorytmy, aby umożliwić użytkownikom wykorzystanie ruchów cenowych BTC.

Kto stworzył Bitcoin Up?

Strona internetowa Bitcoin Up nie identyfikuje konkretnej osoby lub grupy jako umysłu stojącego za tym oprogramowaniem. Niemniej jednak, nasze badania w Internecie ujawniły zgłoszoną grupę programistów oprogramowania i byłych profesjonalnych handlowców forex jako twórców Bitcoin Up. Istnieje również wiele referencji i recenzji online, które poświadczają autentyczność produktu.

Rozpocznij handel w 3 prostych krokach

1

Rejestracja

Rejestracja rozpoczyna się od wypełnienia krótkiego formularza przez nowego użytkownika. Formularz wymaga podania dwóch imion, ważnego numeru telefonu komórkowego oraz aktywnego adresu e-mail.

2

Wpłata/Depozyt

Dokonaj depozytu za pomocą przelewu bankowego, za pomocą karty debetowej/kredytowej i/lub za pomocą dostawców płatności, takich jak PayPal. Platforma pozwala na minimalny depozyt w wysokości $100.

3

Handel

Możesz rozpocząć handel w dowolnym momencie po odpowiednim zapoznaniu się z platformą. Handel na żywo jest łatwy po przetestowaniu platformy na koncie demo.

Pros & Cons

Pros

 • Posiada jeden z najlepszych interfejsów użytkownika na rynku i jest łatwy w użyciu.
 • Oprogramowanie daje użytkownikom regularne aktualizacje dotyczące statusu rynku. Dzięki temu możesz być na bieżąco z pozycjami, które zajmujesz.
 • Podobno posiada AI- i NLP-powered algorytmy gromadzą dane z większą inteligencją, co zwiększa dokładność dostarczanych sygnałów.
 • Oprogramowanie współpracuje z kilkoma renomowanymi brokerami w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa, aby chronić fundusze i dane.
 • Oferuje wygodę użytkownika, umożliwiając jednocześnie uczestnictwo w rynku kryptowalut 24/7.
 • Bardzo szybka obsługa klienta

Cons

 • Użytkownicy nie mają swobody w wyborze preferowanych brokerów.
 • Oferuje tylko transakcje na Bitcoin.

Conclusion:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Kluczowe cechy Bitcoin Up

Wypłaty

Oprogramowanie podobno działa bez przerwy przez całą dobę, a jego sygnały wydają się być dokładne. Wierzymy, że oprogramowanie, które wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) i inne technologie, takie jak przetwarzanie języka naturalnego (NLP), ma zdolność do zapewnienia użytkownikom dokładnych sygnałów. Ale czy Bitcoin Up może wygenerować $ 1,200 dziennie, jak reklamują, będzie zależeć od różnych czynników, takich jak wielkość stawki, doświadczenie użytkownika i korzystne warunki rynkowe.

System weryfikacji

Bitcoin Up wymaga od nowych użytkowników rejestracji konta poprzez podanie podstawowych danych, takich jak pełne imię i nazwisko oraz numer telefonu komórkowego. Ponadto, nowi użytkownicy muszą podać aktywny adres e-mail, za pomocą którego zespół weryfikuje tożsamość. Natychmiast po kliknięciu przycisku "Zarejestruj się teraz", przedstawiciel zespołu stojącego za Bitcoin Up dzwoni do Ciebie. Podczas rozmowy, przedstawiciel zweryfikuje status nowego użytkownika, jak również odpowie na wszelkie pytania, jakie można mieć.

Proces odstąpienia od umowy

Bitcoin Up obsługuje transakcje przy użyciu kart debetowych/kredytowych MasterCard i VISA, jak również przelewy bankowe. Proces wypłaty środków jest tylko o dwa kliknięcia od zakończenia, ale okres oczekiwania na wpłynięcie środków różni się w zależności od dostawcy płatności. Ogólnie rzecz biorąc, proces wypłaty jest prosty.

Koszty i opłaty

Oprogramowanie Bitcoin Up jest bezpłatne. Zainteresowani użytkownicy muszą tylko założyć darmowe konto i już wszystko działa! Dodatkowo, platforma nie pobiera żadnych opłat i prowizji od wygranych. Jeśli zarobisz $1,000, otrzymasz pełną kwotę, gdy poprosisz o wypłatę.

Opinie użytkowników

Osiemdziesiąt pięć procent wszystkich recenzji Bitcoin Up, które napotkaliśmy na Trustpilot jest pozytywnych. Większość z nich świadczy o profesjonalizmie Bitcoin Up, zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc klientom w nawigacji po platformie.

Obsługa klienta

Bitcoin Up jest szybki w docieraniu do użytkowników. Natychmiast po zarejestrowaniu konta, przedstawiciel dzwoni, aby zapytać o wszelkie problemy i zaoferować pomoc. Ponadto, obsługa klienta komunikuje się z użytkownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasze dochodzenie wykazało, że wiadomości zajmują najwyżej pięć minut, aby otrzymać odpowiedź zwrotną. Jest to szybkie i niezawodne, biorąc pod uwagę, że obsługa klienta obsługuje tysiące zapytań w ciągu jednego dnia.

Brokerzy afiliowani

Po uruchomieniu konta, Bitcoin Up łączy nowych użytkowników w pary z powiązanymi brokerami. Zazwyczaj preferowanym brokerem jest ten, który znajduje się najbliżej Ciebie - dlatego ważne jest, aby podać swoją lokalizację w formularzu rejestracyjnym. Każde nowe konto jest kierowane do brokera, i powinieneś poświęcić czas na sprawdzenie ich statusu regulacyjnego

Czy Bitcoin Up jest legalny?

Opinie użytkowników składają wspaniały hołd zdolności Bitcoin Up do generowania zwrotów zgodnie z reklamą. Zarejestrowaliśmy konto na platformie, aby zweryfikować te roszczenia. Chociaż nie byliśmy w stanie taktować reklamowanych liczb w dziennych zarobkach, czujemy, że z większym doświadczeniem, kapitałem handlowym i odrobiną szczęścia, to oprogramowanie może potencjalnie zapewnić realne możliwości.

Zbadaliśmy autentyczność platformy i nasze ustalenia były pozytywne. Bitcoin Up ma aktywną linię kontaktu, dzięki której użytkownicy mogą dzielić się opiniami z obsługą, a także otrzymywać pomoc i porady.

5 Reasons to Use Bitcoin Up For Trading

Łatwy w użyciu

To oprogramowanie jest podobno niezwykle łatwe w użyciu, gdzie referencje dostarczone przez początkujących z niewielkim doświadczeniem nie napotkały żadnych problemów w ogóle.

Oferuje wysokie zyski

Bitcoin Up twierdzi, że użytkownicy mogą zarobić do 1200 dolarów w dziennych zwrotach. Nie mogliśmy tego zweryfikować i uważamy, że kwota ta jest nieco przesadzona, nawet jak na dobrze zaprojektowany kawałek oprogramowania.

Szybciej niż człowiek jest w stanie

Technologie AI i NLP sprawiają, że algorytmy są szybkie i dokładniejsze. Algorytmy gromadzą ogromne ilości danych i analizują je w ciągu kilku sekund. Żaden ludzki trader, choćby najbardziej doświadczony, nie jest w stanie dokonać takiego wyczynu.

Afiliowane z regulowanymi brokerami

Bitcoin Up przekierowuje nowych użytkowników do odpowiednich brokerów partnerskich. Kilku brokerów stowarzyszonych z Bitcoin Up posiada odpowiednie i niezbędne licencje. Dzięki nim użytkownicy nie muszą się martwić o oszustów, którzy mogą zejść do podziemia z ich funduszami.

Bezpieczeństwo

Oprogramowanie korzysta z usług najlepszych dostawców usług bezpieczeństwa cybernetycznego, takich jak McAfee i BitGo. Oznacza to, że dane użytkownika są bezpieczne, a transakcje są zabezpieczone przed wścibskimi oczami. Jako jedna z polityk w dokumencie "Warunki i zasady", Bitcoin Up obiecuje szanować dane użytkownika. Ta polityka danych użytkownika mówi Ci, że możesz spokojnie wykonywać swoje czynności.

Jaki jest najlepszy sposób na wykorzystanie Bitcoin Up?

Bitcoin Up podobno oferuje możliwość uniknięcia zawiłości platform wymiany lub CFD, dzięki czemu działania handlowe są łatwe i mniej czasochłonne. Ponieważ oprogramowanie twierdzi, że przejmuje ważne działania, takie jak analiza rynku, oznacza to, że handlowcy mogą uniknąć pułapek, które wynikają z ludzkiej psychologii. Mimo to, musimy zwrócić Twoją uwagę na kilka rzeczy, które pomogą Ci korzystać z tego oprogramowania w najlepszy sposób. Po pierwsze, musisz zdobyć wiedzę na temat rynku walut cyfrowych. Ta wiedza pomoże Ci podjąć lepsze decyzje - zwłaszcza dotyczące tego, jakie parametry wprowadzić w Bitcoin Up - aby zwiększyć rentowność. Po drugie, musisz poznać swoją drogę po platformie. Być może powinieneś najpierw zacząć od trybu demonstracyjnego, zanim zaczniesz handlować na żywo.

5 sposobów na maksymalizację sukcesu z Bitcoin Up

Bitcoin Up twierdzi, że jest zautomatyzowaną platformą handlową, której głównym celem jest uczynienie doświadczenia użytkownika łatwiejszym i bardziej opłacalnym. Oprócz swoich możliwości, użytkownicy poświadczyli, że możesz zmaksymalizować swoje szanse na sukces, stosując się do kilku prostych, najlepszych praktyk:

Zacznij od małego i pracuj w górę

Trzeba przyznać, że perspektywa zarobienia dużych zysków jest wystarczająca, aby przekonać każdego do dużych inwestycji. Byłoby to jednak nierozważne, jeśli chcesz zmaksymalizować sukces swojego doświadczenia z oprogramowaniem. Rynek walut cyfrowych jest bardzo zmienny i dlatego niesie ze sobą pewien stopień ryzyka. Przy niewielkiej stawce masz możliwość poznania zasad, takich jak odpowiednie parametry, aby ograniczyć ryzyko. Rozpoczęcie od niewielkiej kwoty zapewni, że będziesz mógł wrócić jutro i dokonać kolejnej transakcji, ponieważ nie zaryzykowałeś całego swojego kapitału w jednej transakcji. Po zapoznaniu się z platformą i rynkiem, można rozpocząć pracę w górę poprzez stopniowe zwiększanie wielkości stawki.

Oszczędzaj zyski

W momencie osiągnięcia pierwszego zysku, możesz poczuć chęć, aby zaorać całą kwotę z powrotem, i to jest naturalne, ponieważ wszyscy chcemy szybko uzyskać ogromne zyski. Jednakże, możesz żałować, że to zrobiłeś, ponieważ żadne dwie transakcje nie gwarantują takich samych wyników. Najlepiej jest zachować część zysków - najlepiej poprzez wypłatę środków bezpośrednio na konto bankowe. Wyjęcie części środków zapobiega niepotrzebnym stratom spowodowanym ulegnięciem pokusie. Poza tym, tylko w ten sposób działalność handlowa będzie miała sens. Budowanie swoich zysków poza platformą jest kolejną formą zachęty do dalszego działania.

Korzystaj z rad ekspertów

Bitcoin Up działa już od kilku lat i są użytkownicy, którzy mają ogromne doświadczenie dotyczące tego, jak korzystać z platformy, aby osiągnąć maksymalny sukces. Na szczęście, można łatwo uzyskać dostęp do tych ekspertów na różnych platformach online. Dowiedz się, co mają do powiedzenia o niektórych rzeczach, takich jak jak skonfigurować oprogramowanie dla najlepszych wyników. Ponadto, będzie można dowiedzieć się ważnych strategii, które pracowały dla ekspertów.

Prowadzenie dokumentacji dla celów podatkowych

Kryptowaluta jest obecnie uznanym aktywem w wielu jurysdykcjach na całym świecie. Oznacza to, że jurysdykcje te oczekują od podmiotów handlujących kryptowalutami płacenia podatków od zysków kapitałowych. Rozsądnie jest dowiedzieć się, czy ma to miejsce w Twojej lokalizacji, aby uniknąć niepotrzebnych konfrontacji z władzami, które mogą spowodować duże straty z Twojej strony. Częścią zapewnienia zgodności z kodeksem podatkowym jest prowadzenie starannej dokumentacji swoich transakcji związanych z kryptowalutami.

Inwestuj tylko tyle, na ile stać cię na stratę

Jest to stwierdzenie, którego wielu traderów wolałoby nie słyszeć, ale jest to czysta prawda. Aktywa cyfrowe są zmienne i ceny są często dramatyczne i nieprzewidywalne. Nie inwestuj żadnej kwoty, że nie możesz sobie pozwolić na utratę. Pamiętaj, że punkt zrobiliśmy wcześniej też, że należy zacząć od małych i pracować w górę. Zauważysz, że jest wiele radości w małych zwycięstwach, które mogą budować się do większych zysków w dłuższej perspektywie.

Recenzja Bitcoin UP: Werdykt!

Z pewnością, Bitcoin Up wydaje się być świetnym dodatkiem do szeregów robotów handlowych skupionych na Bitcoin. Oprogramowanie twierdzi, że miesza najnowsze technologie, takie jak AI i NLP, aby stworzyć inteligentne algorytmy, które przesuwają granice zautomatyzowanego handlu kryptowalutami. 

Wacław Stankiewicz


Cześć, jestem Wacław Stankiewicz. Inwestorem kryptowalutowym zostałem w 2015 roku. Od tego czasu aktywnie buduję i zarządzam portfelem kryptowalut. Wcześniej pracowałem na klasycznych rynkach akcji. Na moim blogu chętnie podzielę się z czytelnikami moimi doświadczeniami z pracy z giełdami kryptowalut.