.st0{fill:#FFFFFF;}

Coinbase dodał SHIB do swojej listy. Cena tokena wzrasta o 33%. 

Giełda kryptowalutowa Coinbase uruchomiła obrót kryptowalutowym klonem meme Dogecoin o nazwie Shiba Inu (SHIB).

Handel, przekazywanie, odbieranie i przechowywanie SHIB jest dostępne na Coinbase.com oraz w aplikacjach platformy na Android i iOS. Aktywo to było wcześniej notowane na Coinbase Pro.

W związku z tą wiadomością, cena Shiba Inu wzrosła o 35%, według CoinGecko. W momencie pisania tego tekstu, moneta ma kapitalizację rynkową w wysokości $4,5 mld.

Przypomnijmy, że w maju współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, który jest największym posiadaczem tokenów SHIB, spalił 90% swoich monet o wartości ponad 6,5 mld USD.

Wcześniej, użytkownik zarobił 2 miliardy dolarów z 37 ETH zainwestowanych w Shiba Inu.We wrześniu, Elon Musk wywołał wzrost cen 1309% dla Shiba Floki i 139% dla Floki Inu, kiedy podzielił się wiadomościami o Shiba Inu szczeniaka o imieniu Floki w swoim domu. Cena Shiba Inu wzrosła tego dnia o 17%.

Wacław Stankiewicz


Cześć, jestem Wacław Stankiewicz. Inwestorem kryptowalutowym zostałem w 2015 roku. Od tego czasu aktywnie buduję i zarządzam portfelem kryptowalut. Wcześniej pracowałem na klasycznych rynkach akcji. Na moim blogu chętnie podzielę się z czytelnikami moimi doświadczeniami z pracy z giełdami kryptowalut.

Your Signature

Powiązane posty:


Floki Inu kontynuuje swój „uparty” rajd. Kryptowaluta meme wzrosła o 105%.


Ubisoft opracuje gry oparte na blockchainie, w których można zarabiać


Platforma aukcyjna Car For Coin zaczyna przyjmować bitcoiny