Cryptosoft Opinie: czy to oszustwo?

W ostatnich latach dziedzina automatycznych systemów transakcyjnych rośnie wykładniczo w branży kryptowalut. W tej recenzji analizujemy Cryptosoft, jeden z najbardziej popularnych robotów automatycznego handlu na rynku.

Niektórzy ludzie uważają Cryptosoft za ostateczny sposób na łatwe pieniądze z kryptowalutami. Inni uważają, że jest to kompletne oszustwo. Pytanie brzmi: komu wierzymy? Aby pomóc Ci zdecydować, oceniliśmy robota i doszliśmy do wniosku, że nie jest to oszustwo. Uważaj, możesz stracić część pieniędzy, które inwestujesz, ale Cryptosoft twierdzi, że jeśli jest używany poprawnie, istnieje szansa na osiągnięcie zysków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, czytaj dalej.

 • DARMOWE KONTO DEMO
 • WYJĄTKOWE WSPARCIE KORYTARZOWE
 • ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 980 PLN

Spróbuj Cryptosoft

Czy Cryptosoft jest legalny? TAK!

Niektóre opinie w Internecie nazywają to oszustwem, ale przetestowaliśmy platformę i uważamy, że jest to legalna platforma, na której można handlować bitcoinami. Oprogramowanie opiera się na zaawansowanym technologicznie algorytmie, który pozwala systemowi umieszczać dokładne i zautomatyzowane transakcje dla Ciebie. Cryptosoft twierdzi, że ma imponujący wskaźnik sukcesu, w przeciwieństwie do wielu innych robotów, takich jak ten. Oczywiście, istnieją inne roboty, które uważamy za równie dobre jak Cryptosoft, takie jak Bitcoin Loophole i Bitcoin Profit na przykład.

Cryptosoft: Legit czy nie? Werdykt!

 • Osiągnięty wskaźnik sukcesu ponad 85%.
 • Nawet jeśli aplikacja twierdzi, że może zwrócić zyski, zawsze istnieje ryzyko utraty swoich inwestycji.
 • Radzimy zainwestować $250, co jest minimalną kwotą dozwoloną przez oprogramowanie
 • Jeśli chcesz wypróbować Cryptosoft, kliknij tutaj. Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co to jest Cryptosoft?

Pierwszą rzeczą, na którą natkniesz się, jeśli wpiszesz "Cryptosoft" w wyszukiwarce internetowej, będzie najprawdopodobniej oficjalna strona internetowa. Istnieje wiele oszukańczych stron internetowych tam, nie ryzykuj umieszczenia swoich ciężko zarobionych pieniędzy w niewłaściwych rękach.

Aby pomóc Ci zdecydować, czy chcesz używać Cryptosoft, czy nie, zdecydowanie dobrym pomysłem jest zacząć od podstaw.

A więc, co to jest?

Cryptosoft to po prostu zaprogramowana platforma, która ma na celu kierowanie inwestycjami użytkowników na kryptowalutach. Oprogramowanie analizuje ceny kryptowalut oraz rynek i sugeruje, które inwestycje są bezpieczne do wykonania. Jeśli bot przewiduje, że cena danej kryptowaluty pójdzie w górę, zasygnalizuje inwestorom, aby kupili ją po najniższej cenie, a następnie sprzedali, gdy jej wartość wzrośnie. Ideą tego jest to, że system ma powiedzieć ci, które Bitcoin i inne kryptowaluty kupić i / lub sprzedać, aby pomóc ci osiągnąć zysk. Innymi słowy, oprogramowanie automatycznie podąża za strategią inwestycyjną i ma funkcję prawie zastępującą fizycznego handlowca. Ideą aplikacji jest to, że użytkownicy mogą siedzieć, podczas gdy robot handluje dla Ciebie.

W rzeczywistości twierdzi się, że dzięki auto-tradingowi użytkownicy, nawet ci najmniej doświadczeni, potrzebują tylko mniej niż 20 minut każdego dnia, aby monitorować inwestycje. Jak sugeruje system Cryptosoft, tylko 20 min dziennie może potencjalnie pozwolić Ci zarobić znaczne kwoty pieniędzy. Oprogramowanie twierdzi, że jeśli użytkownicy zdecydują się na handel ręczny (co powinni zrobić tylko bardziej doświadczeni handlowcy), więcej czasu będzie wymagało od użytkownika na oprogramowaniu, aby przeanalizować sygnały handlowe, historię i opcje oraz zidentyfikować zyskowne inwestycje.

Kto założył Cryptosoft?

Według reklamy wideo, Cryptosoft został stworzony przez grupę bankierów, pracowników Wall Street i programistów internetowych. Aplikacja została rzekomo stworzona siedem lat temu, na początku rozkwitu Bitcoina. Strona twierdzi również, że w ciągu ostatnich kilku lat oprogramowanie było aktualizowane 77 razy, aby osiągnąć najlepszą możliwą wersję systemu. Cryptosoft wydaje się łatwy w użyciu, wyrafinowany, a ich platforma handlowa działa skutecznie.

Jak to działa?

Uzyskanie głowy wokół aplikacji Cryptosoft jest bardzo proste, ponieważ działa ona w przeglądarce, więc nie wymaga żadnego rodzaju pobierania lub instalacji, wystarczy laptop lub inne urządzenie podłączone do Internetu. Oprogramowanie jest zaprojektowane tak, aby podążać za algorytmem, który identyfikuje sygnały handlowe i zmiany na rynku i używa ich jako podpowiedzi do umieszczenia najlepszych inwestycji.

Cryptosoft oferuje również możliwość dostosowania niektórych ustawień. Możesz spersonalizować strategię handlową oprogramowania, aby uczynić ją bardziej odpowiednią do Twoich preferencji strategicznych podczas handlu. Jednakże, algorytmy botów do automatycznego handlu, takich jak Cryptosoft, podążają za strategiami handlowymi, które zostały zaprogramowane. Tak więc każde oprogramowanie ma zupełnie inne algorytmy, co oznacza również, że istnieje wiele oszustw, z których należy zdawać sobie sprawę. W rzeczywistości istnieją programy, które są faktycznie zaprojektowane tak, abyś stracił pieniądze, więc zalecamy ostrożność, aby nie natknąć się na oszukańcze platformy. Właśnie dlatego testujemy i recenzujemy roboty indywidualnie; ich skuteczność i niezawodność różni się w zależności od oprogramowania.

Po zalogowaniu się na swoje konto Cryptosoft, jeśli klikniesz na przycisk "pomoc" w prawym górnym rogu strony, zostaniesz zasugerowany, aby włączyć funkcję automatycznego handlu po przekazaniu minimalnego depozytu w wysokości 250 $ na swoje konto.

Następnie musisz ustawić poziom ryzyka, które chcesz podjąć. Według Cryptosoft, im większe ryzyko, tym wyższe mogą być zyski.  Po wprowadzeniu ustawień automatycznego handlu, Cryptosoft twierdzi, że będzie on pracował i zacznie zarabiać pieniądze.

Wydaje się, że to jest cały sens robota kryptowalutowego. Opcja automatycznego handlu została zaprojektowana, aby zaoszczędzić użytkownikowi spędzania długich godzin na dokonywaniu własnych obliczeń w celu podjęcia decyzji inwestycyjnych. Po uruchomieniu automatycznego handlu, Cryptosoft zasugeruje najlepszy moment na umieszczenie inwestycji i kiedy nadejdzie czas na zamknięcie operacji. Oczywiście, masz możliwość zignorowania sugestii inwestycyjnych Cryptosoft i samodzielnego podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Należy jednak pamiętać, że nawet jeśli platformy takie jak Cryptosoft twierdzą, że pomogą Ci osiągnąć zyski, handel kryptowalutami jest podobny do handlu na giełdzie; jeśli zainwestujesz w kryptowalutę, a jej wartość spadnie, stracisz swój kapitał.

Logowanie do Cryptosoft: Jak założyć konto?

Kiedy wchodzisz na stronę Cryptosoft, zostaniesz poproszony o wpisanie swojego imienia i adresu e-mail, aby uzyskać dostęp do dalszych informacji o Cryptosoft.

Krok 1: Rejestracja

Proces rejestracji jest bezpłatny i dość prosty. Wymagane będzie podanie kilku szczegółów, w tym imienia, nazwiska, adresu e-mail, hasła i numeru telefonu. Po tym, otrzymasz kod weryfikacyjny na swoją pocztę elektroniczną. Zostaniesz poproszony o wprowadzenie tego kodu na końcu procesu rejestracji. To będzie ostatni krok rejestracji.

cryptosoft rejestracja

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Aby rozpocząć handel, zostaniesz poproszony o dokonanie depozytu w wysokości co najmniej 250 dolarów. Zostaniesz przekierowany na stronę internetową, gdzie będziesz mógł wpłacić pieniądze poprzez Bitcoin, kartę debetową lub kredytową, Neteller lub Pay Retailers. Opcje płatności Cryptosoft są zróżnicowane, co sprawia, że ten etap procesu rejestracji jest łatwiejszy w porównaniu do systemów takich jak Bitcoin Revolution, gdzie wybór płatności do dokonywania depozytów jest ograniczony.

Krok 3: Konto Demo

Niestety, Cryptosoft nie posiada kont demo dostępnych dla inwestorów, aby mogli oni przetestować platformę przed złożeniem depozytu. Posiadanie go pozwoliłoby użytkownikom zobaczyć, jak aplikacja Cryptosoft działałaby z prawdziwymi pieniędzmi i być może przekonałaby ich do wpłacenia pieniędzy na konto. Jednak masz dostęp do historii handlu i opcji, aby uzyskać wyobrażenie o tym, jak robot faktycznie wygląda, zanim prawdziwe pieniądze zostaną zaangażowane.

Krok 4: Handel

Po wpłaceniu pieniędzy na swoje konto Cryptosoft możesz rozpocząć handel. Przed rozpoczęciem automatycznego handlu, zostaniesz poproszony o ustawienie poziomu ryzyka na "niskie", "średnie" lub "wysokie", wstawienie maksymalnej ilości transakcji, które chcesz wykonać i jak dużo chcesz zainwestować oraz pożądanego poziomu zysku dla każdej transakcji. Bot Cryptosoft będzie następnie postępował zgodnie z algorytmem, który zasugeruje, które inwestycje należy wykonać.

Czy mogę zarabiać pieniądze z Cryptosoft?

W Internecie można znaleźć wiele recenzji, które stawiają Cryptosoft w złym świetle i twierdzą, że oprogramowanie jest kompletnym oszustwem. Podczas gdy rynek kryptowalut rośnie i w procesie przyciąga coraz większą uwagę, coraz więcej oszustw krąży w sieci. Istnieją nawet plotki odnoszące się do wszystkich kryptowalut jako oszustwa. Nie jest więc zaskoczeniem, że Cryptosoft został tak surowo zrecenzowany. W oparciu o nasz test, aplikacja wydaje się skuteczna i znaleźliśmy tysiące referencji użytkowników twierdzących, że osiągnęli zyski dzięki tej aplikacji. Jak jednak wspomnieliśmy, zawsze istnieje ryzyko, więc proszę handlować ostrożnie i wziąć pod uwagę następujące punkty podczas handlu z systemem Cryptosoft.

 • Dokonaj małych inwestycji. Minimum dozwolone na Cryptosoft to $250, więc radzimy zainwestować tę kwotę. Inwestowanie większej ilości jest zawsze ryzykowne, a 250$ jest wystarczającą kwotą, jeśli chcesz osiągnąć duże zyski.
 • Nawet jeśli handel demo nie jest opcją na platformie, spójrz na historię handlu i wszystkie opcje przed podjęciem decyzji, czy chcesz zainwestować swoje pieniądze w oprogramowanie. To da Ci wyobrażenie o tym, jak działa oprogramowanie.
 • Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem, więc upewnij się, że poświęciłeś trochę czasu na zbadanie, czy zamierzasz zainwestować we właściwą kryptowalutę.
 • Umieszczaj inwestycje o niskim ryzyku, aby osiągać mniejsze, ale pewniejsze zyski.
 • Bądź cierpliwy. Handel kryptowalutami jest bardzo nieprzewidywalny i często nawet najbardziej zaawansowane oprogramowanie nie będzie całkowicie dokładne. Nie oczekuj, że osiągniesz zyski przy pierwszej próbie.

5 powodów, dla których warto używać robota do handlu Bitcoin

 1. 1
  Są one łatwe w nawigacji.
 2. 2
  Są one odpowiednie dla początkujących, ponieważ można szybko nauczyć się, jak z nich korzystać, nawet nie wiedząc wiele o kryptowalutach.
 3. 3
  Cryptosoft i wiele innych botów twierdzi, że ich współczynnik sukcesu wynosi ponad 85%.
 4. 4
  Zazwyczaj zawierają one zrzeczenie się ryzyka dotyczące możliwości utraty zainwestowanego kapitału.
 5. 5
  Często oferują one szeroką gamę kryptowalut.

Aplikacja mobilna Cryptosoft

Nie ma aplikacji mobilnej dla oprogramowania Cryptosoft, ale tak długo, jak masz połączenie z Internetem, czy to tablet, smartfon czy laptop, możesz korzystać z aplikacji internetowej Cryptosoft w dowolnym momencie. Działa ona również w przeglądarce, więc nie będziesz musiał pobierać niczego, co zajmowałoby miejsce na Twoim urządzeniu.

Recenzja Cryptosoft: Werdykt!

W oparciu o nasz test oprogramowania możemy stwierdzić, że Cryptosoft wydaje się legalny i niezawodny. Witryna twierdzi, że zarobisz ponad $ 5,000 w ciągu pierwszych 24 godzin. Nawet jeśli możesz nie zarobić dokładnie tej kwoty, Cryptosoft twierdzi, że użytkownicy mogą uzyskać przyzwoite zyski, dokonując właściwych inwestycji. Należy pamiętać, że podobnie jak wszystkie platformy handlowe, istnieje ryzyko częściowej lub całkowitej utraty kapitału, więc zalecamy, aby zacząć od małych.

Wacław Stankiewicz


Cześć, jestem Wacław Stankiewicz. Inwestorem kryptowalutowym zostałem w 2015 roku. Od tego czasu aktywnie buduję i zarządzam portfelem kryptowalut. Wcześniej pracowałem na klasycznych rynkach akcji. Na moim blogu chętnie podzielę się z czytelnikami moimi doświadczeniami z pracy z giełdami kryptowalut.