.st0{fill:#FFFFFF;}

Floki Inu kontynuuje swój „uparty” rajd. Kryptowaluta meme wzrosła o 105%. 

Cena kryptowaluty meme Floki Inu (FLOKI), nazwanej na cześć psa Ilona Muska, wzrosła o prawie 80% w ciągu nocy, osiągając rekordowy poziom 0,00021552 USD, według CoinGecko.

W momencie pisania tego tekstu, FLOKI jest notowane w pobliżu $0.000202. Kapitalizacja rynkowa tej kryptowaluty wynosi 1,88 mld dolarów.

29 października na koncie projektu na Twitterze pojawiła się informacja, że FLOKI posiada 190 000 adresów. Dla porównania, jedna z wiodących kryptowalut meme, Shiba Inu (SHIB), znajduje się w posiadaniu ponad 839 000 adresów.

Jako że ekosystem Floki Inu ma w przyszłości obejmować własny metaworld Valhalla i rynek NFT FlokiPlaces, jednym z motorów wzrostu może być wczorajsze ogłoszenie Facebooka.

Valhalla ma na celu "połączenie gier mainstreamowych i blockchainowych w jedno meta-uniwersum". Według twórców, "biorą udane elementy z gier takich jak Pokemon, Animal Crossing i Skyrim i przenoszą je na blockchain. Platforma gier będzie zawierała interakcję z NFT oraz mechanikę "play-to-earn".

Rozpoczęcie realizacji projektu planowane jest na 2022 rok. FlOKI staną się główną walutą w grze.

Rynek FlokiPlaces ma zostać uruchomiony do końca 2021 roku. Oczekuje się, że będzie on działał jako w pełni funkcjonalna platforma e-commerce, która pozwoli użytkownikom na handel NFT. Główną walutą platformy będzie również FLOKI.

Ponadto, skuteczna kampania marketingowa rozpoczęta wcześniej w londyńskim systemie transportu publicznego mogła wpłynąć na wzrost cen aktywów.

Przypomnijmy, że 27 października Shiba Inu weszła do pierwszej dziesiątki aktywów cyfrowych pod względem kapitalizacji. Jego pierwsi inwestorzy zarobili miliardy dolarów.

Wacław Stankiewicz


Cześć, jestem Wacław Stankiewicz. Inwestorem kryptowalutowym zostałem w 2015 roku. Od tego czasu aktywnie buduję i zarządzam portfelem kryptowalut. Wcześniej pracowałem na klasycznych rynkach akcji. Na moim blogu chętnie podzielę się z czytelnikami moimi doświadczeniami z pracy z giełdami kryptowalut.

Your Signature

Powiązane posty:


Ubisoft opracuje gry oparte na blockchainie, w których można zarabiać


Platforma aukcyjna Car For Coin zaczyna przyjmować bitcoiny


NFT token SuperRare wzrósł o 176% po wejściu na giełdę Binance.