.st0{fill:#FFFFFF;}

Platforma aukcyjna Car For Coin zaczyna przyjmować bitcoiny 

Internetowa strona aukcyjna Car For Coin, sprzedająca egzotyczne i premium samochody od Tesli po Lamborghini, otworzyła możliwość zakupu za pierwszą kryptowalutę.

Założyciel Tom Hegedosh wyjaśnił, że wszystkie oferty i ceny są podawane w dolarach, ponieważ wartość waluty fiat jest znana. Dlatego oferenci i sprzedawcy nie martwią się o zmienność kryptowalut.

Kupujący wybiera formę płatności po wygraniu licytacji.

Jeśli sprzedawca nie akceptuje kryptowaluty, jest ona przeliczana na dolary, sprecyzował Hegedos.

Aby wyeliminować ryzyko, firma oferuje usługę escrow z możliwością wymiany bitcoin na fiat za darmo. Aby uniknąć zmienności kryptowaluty, aukcja "zdecydowanie zaleca" wymianę jej na staplecoiny, takie jak USDT lub USDC.

Przypomnijmy, że Tesla rozpoczęła sprzedaż samochodów elektrycznych za bitcoina w marcu 2021 roku, ale zawiesiła ją dwa miesiące później, powołując się na niezrównoważenie wydobycia.

W czerwcu Elon Musk powiedział, że firma wznowi sprzedaż kryptowaluty, gdy będzie przekonana, że co najmniej połowa górników przeszła na energię odnawialną.

Założyciel puli BTC.TOP Jiang Zhuer odpowiedział Muskowi, że ten warunek został już spełniony, dzięki exodusowi przemysłu wydobywczego bitcoinów z Chin.

Wacław Stankiewicz


Cześć, jestem Wacław Stankiewicz. Inwestorem kryptowalutowym zostałem w 2015 roku. Od tego czasu aktywnie buduję i zarządzam portfelem kryptowalut. Wcześniej pracowałem na klasycznych rynkach akcji. Na moim blogu chętnie podzielę się z czytelnikami moimi doświadczeniami z pracy z giełdami kryptowalut.

Your Signature

Powiązane posty:


Floki Inu kontynuuje swój „uparty” rajd. Kryptowaluta meme wzrosła o 105%.


Ubisoft opracuje gry oparte na blockchainie, w których można zarabiać


NFT token SuperRare wzrósł o 176% po wejściu na giełdę Binance.